Ručný refraktometer

Ručný refraktometer

Digitálny brixový laboratórny refraktometer CNT95 je určený na meranie koncentrácie rozpustných tuhých látok (takmer 100% cukru) vo vodných roztokoch obsahu cukru v roztoku, ako je ovocná šťava, sirup, pyré, ade, kávové nápoje, kakaové nápoje, rozpustný rezný olej, vo vode rozpustný premývací roztok atď.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Digitálny refrakktometer s brixovým refraktometrom pracuje na rovnakom princípe všeobecného kritického uhla ako tradičný ručný refraktometer . Rozdiel je v tom, že svetlo z LED svetelného zdroja je zamerané na spodnú stranu alebo hranolový prvok. Keď sa kvapalná vzorka aplikuje na merací povrch hranola, niektoré svetlo sa prenáša cez roztok a stratí, zatiaľ čo zvyšné svetlo sa odráža na lineárne pole fotodiód vytvárajúce tieňovú čiaru. Index lomu priamo súvisí s polohou tieňovej čiary na fotodiódach. Akonáhle je pozícia tieňovej línie automaticky určená prístrojom, interný softvér bude korelovať s polohou indexu lomu alebo s inou mernou jednotkou súvisiacou s indexom lomu a bude zobrazovať digitálne zobrazenie na LCD alebo LED stupnici.

Model

Testovacia položka

Rozsah merania

rezolúcia

presnosť

Laboratórny refraktometer

CNT95

BRIX

0-95%

0,1%

± 0,2%

RI (nD)

1,3330-1,5320

0,0001

0,0003Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

                             2.jpg


FAQ:

1.Môžete urobiť na zákazku?

OEM.ODM privítal.

1). Silu vytlačte svoje logo na výrobok.

2). Objednávaná farba.

3). Navrhnite a vyrobte na základe vašej myšlienky a návrhu.

2.Ako o vašich popredajných službách?

Máme 100% QC pred odoslaním. Ak sa vyskytnú niektoré neočakávané problémy, dúfame, že tieto problémy vyriešime s našimi zákazníkmi priateľským spôsobom, ako je uvedené nižšie:

1). Ak je to problém s kvalitou, zákazníci musia nám poskytnúť fotografie, videá a iné dôkazy, ktoré nám umožnia identifikovať. Po potvrdení zašleme nové produkty, ktoré nahradia škody v ďalšom poradí.

2). Ak je to spôsobené človekom, zákazníci by mali prevziať plnú zodpovednosť.

3. Ako dodať?

Vážený zákazník, môžeme poslať Express, po mori a letecky.

4. A čo doprava?

Záleží na vašej požiadavke. Dokážeme letecky doručiť na vaše letisko alebo námorne do vášho prístavu a môžeme tiež doručiť na adresu vašej kancelárie expresnou kuriérom a tiež akceptovať spoluprácu s vašim lodným agentom alebo prepravcom.

 


Hot Tags: ručné refraktometer, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť