Digitálny cukrový refraktometer

Digitálny cukrový refraktometer

Úvod: refraktometer cukru brix LH-B55 je skúmaný a vyrábaný našou spoločnosťou Hangzhou Lohand Biological Co., Ltd.Sugar brix refraktometer je optický systém s vysokou presnosťou, navrhnutý teóriou rôznych kvapalín s rôznymi refraktérmi. ..
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Refraktometer cukru brix LH-B55 je skúmaný a vyrábaný našou spoločnosťou Hangzhou Lohand Biological Co., Ltd.Sugar brix refraktometer je optický systém s vysokou presnosťou, navrhnutý teóriou rôznych kvapalín s rôznymi refraktérmi. Refraktometer so žiarovým brixom môže testovať cukor obsah ovocia, zeleniny, šťavy, nápojov a potravinárskeho spracovania a medu.


Index lomu:

Digitálny refraktometer sa meria na základe indexu lomu vzorky. Index lomu je meranie toho, ako sa svetlo správa ako vzorka. V závislosti od zloženia vzorky sa svetlo odrazí a odráža inak. Meraním tejto aktivity pomocou lineárneho obrazového snímača sa môže hodnotiť index lomu vzorky a použiť na stanovenie jeho fyzikálnych vlastností, ako sú koncentrácia a hustota. Okrem lineárneho snímača obrazu HI96801 používa LED svetlo, hranol a objektív, aby bolo možné vykonať meranie.

Rozdiely v teplote ovplyvňujú hustotu roztoku založeného na prítomnej zlúčenine. V digitálnej refraktometrii je pre správne výsledky potrebné použitie teplotnej kompenzácie. Digitálny refraktometer obsahuje vstavaný teplotný snímač a je naprogramovaný pomocou algoritmov kompenzácie teploty v súlade s ICUMSA Methods Book pre hmotnostné percento roztoku sacharózy.


parameter:

Meno Produktu

Refraktometr cukru brix LH-B55

rozsah

0-55%

rezolúcia

0,1%, 0,1 ℃

presnosť

± 0,2%

Kompenzácia teploty

10-40 ° C

Testovacie prostredie

10-40 ° C, RH <>

Vzorový zväzok

≥0.5ml

Čas testu

5s

batérie

3 * AAA (asi 2000 krát test)

Rozmer a hmotnosť

62 * 29 * 140 mm, 140 g


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

                             2.jpg


FAQ:

  1. Čo je vaše MOQ?

    1 kus.

  2. Aký je čas dodania?

    Obvykle 2-3 pracovné dni.
Hot Tags: digitálny cukrový refraktometer, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť