Digitálny tester Brix

Funkcia 1. Farebná LCD obrazovka s vysokým rozlíšením; 2. Dizajn tieniaceho krytu, ktorý sa nebojí silného svetla, lepšia stabilita opakovateľnosti; 3. vstavaná nabíjateľná batéria, aby sa zabránilo častej výmene; 4. magnetická metóda nabíjania, atmosféra vyššej triedy; 5, kompatibilný s dotykovou obrazovkou, tlačidlami, funkciou duálnej detekcie; 6, vyššia vodotesná hladina, nebojí sa vody, ľahko sa čistí;
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

digital brix test meter

digitálny tester brix

parameter

Model č

Rozsah merania

presnosť

Čas testovania

závažia

LH-T55

0-55%

0.2%

3S

52x44x154

digitálny tester brix

O spoločnosti Brix

Brix meter sa používa na rýchle stanovenie koncentrácie alebo indexu lomu roztokov obsahujúcich cukor a iných roztokov bez cukru. Široko sa používa v cukre, potravinárstve, nápojoch a ďalších priemyselných odvetviach a poľnohospodárskej výrobe a vedeckom výskume. Použiteľné na meranie koncentrácie rôznych omáčok (ochucovadiel), ako je sójová omáčka, paradajková omáčka atď., Vhodné na meranie obsahu cukru vo výrobkoch s vyšším obsahom cukru, ako je džem, cukor, tekutý cukor atď., Vhodné pre výrobná linka ovocných štiav, osviežujúce nápoje a nápoje z kyseliny uhličitej, riadenie kvality, kontrola pred expedíciou atď., vhodné pre proces od pestovania ovocia po predaj, môže sa použiť na určenie presného času zberu, na klasifikáciu sladkosti. Okrem toho sa v širokej miere uplatnilo aj stanovenie koncentrácie buničiny v textilnom priemysle.


digitálny tester brix

Čo je refraktometer?

Arefractometer je jednoduchý prístroj používaný na meranie koncentrácie vodných roztokov. Vyžaduje iba niekoľko kvapiek tekutiny a používa sa v potravinárskom, poľnohospodárskom, chemickom a spracovateľskom priemysle.

Ako refraktometer funguje

Keď svetlo vstúpi do kvapaliny, zmení smer; toto sa nazýva refrakcia. Refraktometre merajú stupeň, v ktorom svetlo mení smer, nazývaný uhol lomu. Refraktometer berie uhly lomu a koreluje ich s hodnotami indexu lomu (nD), ktoré boli stanovené. Pomocou týchto hodnôt môžete určiť koncentrácie roztokov. Napríklad roztoky majú rôzne indexy lomu v závislosti od ich koncentrácie vo vode.

Hranol v refraktometri má väčší index lomu ako roztok. Merania sa odčítajú v bode, kde sa stretáva hranol a roztok. Pri riešení s nízkou koncentráciou je index lomu hranolu oveľa väčší ako index vzorky, čo vytvára veľký refrakčný uhol a nízky údaj (GG "A GG" na diagrame). Opačná situácia by nastala s roztokom s vysokou koncentráciou (GG "BGG" na diagrame).

Refraktometer vytvára rôzne indexy lomu v kvapaline s rôznou koncentráciou, to je princíp dizajnu produktu. Refraktometer je testovací prístroj na testovanie kvapaliny pomocou svetelného lúča.


Hot Tags: digitálny tester brix, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť