Digital Brix Meter

Digital Brix Meter

Akvarijný refraktometer CNT65 je nástroj na meranie koncentrácie vodného roztoku meraním indexu lomu. Všetky roztoky na báze vody môžu vytvárať ľahké ohyby. Zvyšovanie svetla sa zvyšuje v pomere k zvyšujúcej sa koncentrácii roztoku.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Akvarijný refraktometer je nástroj na meranie koncentrácie vodného roztoku meraním indexu lomu. Všetky roztoky na báze vody môžu vytvárať ľahké ohyby. Zvyšovanie svetla sa zvyšuje v pomere k zvyšujúcej sa koncentrácii roztoku. Digitálny refraktometer je presný optický prístroj, ktorý sa vyznačuje malým objemom, nízkou hmotnosťou, elegantným tvarom a ľahkou obsluhou. Preto ho môžu používať všetky strany.


Model

Testovacia položka

Rozsah merania

rezolúcia

presnosť

Akvarijný refraktometer CNT65

BRIX

0-65%

0,1%

± 0,2%

RI (nD)

1,3330-1,4535

0,0001

0,0003


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

                             2.jpg


FAQ:

1. Čo robí refraktometer Brix?

Brix a skutočný obsah rozpustených pevných látok. Keď sa roztok cukru meria refraktometrom alebo hustomerom, hodnota ° Bx alebo ° P získaná vstupom do príslušnej tabuľky predstavuje iba množstvo suchých tuhých látok rozpustených vo vzorke, ak suché tuhé látky sú výhradne sacharóza.

2. Ako funguje refraktometer Brix?

Refraktometer využíva tento efekt na meranie množstva ohýbania (lomu), ktoré udáva množstvo cukru vo vzorke. Väčšina refraktometrov používa hranol a svetelný zdroj na osvetlenie vzorky. Na lacných refraktometroch držte prístroj až k prirodzenému zdroju svetla.

3. Čo je refraktometer a ako to funguje?

Keď svetlo vstúpi do kvapaliny, zmení smer; toto sa nazýva refrakcia. Refraktometre merajú mieru, do akej svetlo mení smer, nazývaný uhol lomu. Refraktometer má refrakčné uhly a koreluje ich s hodnotami indexu lomu (nD), ktoré boli stanovené.

4. Čo znamená hodnota Brix?

Stupne Brix (symbol ° Bx) je obsah cukru vo vodnom roztoku. Jeden Brix stupeň je 1 gram sacharózy v 100 gramoch roztoku a predstavuje pevnosť roztoku ako hmotnostné percento.

5. Čo je refraktometer Brix?

Refraktometer Brix, ktorý obsahuje škálu mernej hmotnosti. Počas merania pôvodnej vážnosti muštov alebo mladiny nebudete musieť robiť premeny medzi Brixom a gravitáciou. Presné meranie záverečnej závažnosti bude naďalej robiť určité výpočty, pretože prítomnosť alkoholu má vplyv na čítanie.

 


Hot Tags: digitálny brix meter, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť