Atc Refractometer

Atc Refractometer

Refraktometrický test Digitálny refraktometer CNTY2. Vlastnosti: Digitálny displej, ľahko ovládateľný, malý rozmer, ľahko sa čistí, automatická teplotná kompenzácia (ATC), automatické vypnutie.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Refraktometrický test Digitálny refraktometer CNTY2

Rozsah merania: brix0-35% (stupeň cukru)

slanosť 0-28%

RI (n) D 1,3330-1,3900

Model

Testovacia položka

Rozsah merania

rezolúcia

presnosť

Refraktometrický test

CNY2

BRIX

0-35%

0,1%

± 0,2%

slanosť

0-28%

0,1%

± 0,2%


RI (nD)

1,3330-1,3900

0,0001

± 0,0003Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

                             2.jpg


FAQ:

1.Čo sa týka technickej podpory a údržby?

Niekedy sa používateľom vyskytnú problémy pri používaní nástrojov, ktoré sú neznáme alebo prvé použitie, môžu nám posielať e-maily alebo nám zavolať na podrobné informácie. Poskytneme používateľom riešenie alebo prevádzku videa.

Pre toľko rokov skúseností naše nástroje fungujú počas záručnej doby. V prípade výpadku niektorých častí počas záručnej lehoty by sme radi poskytli náhradné diely zadarmo.

2.Čo je čas na prípravu produktov?

Zvyčajne, ak je malá objednávka, 2-3 dni po získaní platby, ak je veľká objednávka, potrebuje 10-20 dní po zaplatení, záleží na vašom množstve.

3.Ak sme nenašli model z webových stránok, čo by sme mali robiť?

Pošlite nám e-mail s popisom a obrázkom produktu, skúmame a vyvíjame nový model každý mesiac a niektoré z nich možno neboli na stránkach okamžite odovzdané. Ale ak je to pre nás nový produkt, môžeme ho vyvinúť po tom, čo získate všetky podrobné informácie o vašom produkte.

3.Čo je prepravný port?

FOB do Ningbo alebo Šanghajského prístavu v Číne (môže tiež prepraviť podľa požiadavky zákazníkov .Hot Tags: Atc refraktometer, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť