Čo je elektróda vodivosti?

- Apr 24, 2018-

Štruktúra vodivosti sa svojou štruktúrou líši od elektród PH . Elektródy vodivosti sa všeobecne delia na dva typy: elektródy s dvoma elektródami, elektródy s viacerými elektródami

Vodivostná elektróda zjednodušuje funkciu založenú na garancii výkonu, a preto má zvlášť silnú cenovú výhodu. Jasný displej, jednoduchá obsluha a vynikajúci výkon pri testovaní ho robia veľmi nákladovo efektívne. Môže byť široko používaný v tepelnej energii, chemických hnojivách, metalurgii, ochrane životného prostredia, farmaceutických výrobkoch, biochemikálií, potravinách a vodovodnej vode, nepretržitom monitorovaní hodnôt vodivosti.

Spoločnosť sa špecializuje na výrobu a predaj rôznych vodivých elektród, privítanie zákazníkov, ktorí majú potrebu konzultovať a kúpiť.

Vidíte iba úspech iných ,, ale nevidíte pot za úspechom 。。。 Používajú vlastné oči, aby videli druhých a nikdy nepostupovali ďalej.

Ste svedkom rastu spoločnosti Hangzhou Lohand , Budeme sa s vami podeliť a ďakujeme našim partnerom za to, že spoločnosti Hangzhou Lohand pritiahli veľkú lásku.

E-mail: info@yingaolab.com

http://www.lohandbio.com/