Vitajte v IE Expo China 2020

- Aug 04, 2020-

Vitajte na výstave IE expo China 2020!

Ako popredná environmentálna výstava Asia&# 39 ponúka IE expo China 2020 efektívnu obchodnú a sieťovú platformu pre čínskych a medzinárodných odborníkov v environmentálnom sektore a je sprevádzaný prvotriednym technicko-vedeckým konferenčným programom. Je to ideálna platforma pre odborníkov v oblasti životného prostredia na rozvoj podnikania, výmenu nápadov a sietí.

Spolu so zvýšeným dopytom na trhu a veľkou podporou zo strany čínskej vlády v environmentálnom priemysle je obchodný potenciál v environmentálnom priemysle v Číne obrovský. IE expo China 2020 je nepochybne pre environmentálnych hráčov „nevyhnutnosťou“ na výmenu nápadov a rozvoj ich podnikania v Ázii.

Čína sa viac ako kedykoľvek predtým zameriava na ochranu životného prostredia a klímy. IE expo China 2019, ktoré sa konalo od 15. do 17. apríla v Šanghajskom novom medzinárodnom výstavnom veľtrhu (SNIEC), to ukázalo príliš jasne. Počas troch dní akcie sa 73 087 obchodných návštevníkov z 58 krajín a regiónov dozvedelo o trendoch a technologických inováciách v ázijskom sektore environmentálnych technológií. Exp exp Čína tiež zaznamenala nárast vystavovateľov a podlahovej plochy: 2 047 vystavovateľov predstavuje vo výstavných priestoroch 150 000 metrov štvorcových (spolu 13 výstavných siení).

IE expo Čína 2020 sa bude konať od 13. do 15. augusta v Šanghajskom novom medzinárodnom výstavnom veľtrhu (SNIEC) v Šanghaji, ktorý pokryje všetky potenciálne potenciálne trhy v oblasti životného prostredia:

  • Úprava vody a odpadových vôd

  • Nakladanie s odpadmi

  • Sanácia stránok

  • Kontrola znečisťovania ovzdušia a čistenie vzduchu


O nás

Hangzhou Lohand biologická technológia, Ltd

Od svojho založenia v roku 2008 sme v' viedli sme priemysel vo vývoji inovatívnych riešení, ktoré vám pomôžu hospodáriť s vodou efektívnejšie a presnejšie. Kvalita vody je niečo, čo v spoločnosti Lohand berieme veľmi vážne. Vieme, že vaša analýza vody musí byť správna, a preto sme odhodlaní poskytnúť vám kompletné riešenia, ktoré potrebujete, aby ste sa pri analýze cítili isto. Naši odborníci rozumejú vašim aplikáciám a sme odhodlaní pomôcť vám nájsť optimálne riešenia pre vaše konkrétne potreby.Lohandis verí, že vám poskytne prelomové produkty a odborné vedenie, ktoré ste očakávali. Vďaka ľahkému použitiu, presnosti a spoľahlivosti vytvárame naše portfólio riešení okolo jedinečných regulačných a prevádzkových výziev vášho zariadenia. tváre - umiestňovanie inžinierov a vedúcich závodov Lohandhas odborné znalosti a riešenia, ktoré vám pomôžu. Patria sem laboratórne prístroje, in-line procesné riešenia a systémy riadenia v reálnom čase, ako aj zbor profesionálov v oblasti servisu a školenia, aby vás udržali v prevádzke a maximálnej účinnosti. Vývojom spoľahlivých a ľahko použiteľných riešení, ako sú a tiež vám poskytuje prístup k odborným znalostiam a podpore, spoločnosť Lohandis pomáha zaistiť kvalitu vody na celom svete.Na celom rade priemyselných zariadení.Z komunálnych odpadových vôd a zariadení na pitnú vodu do priemyselných odvetví, ako sú potraviny a nápoje, výroba energie, chemikálie výroby a desiatky ďalších. Dnes, viac ako inokedy, konáme podľa nášho poslania zaistiť kvalitu vody pre ľudí na celom svete. Naši zákazníci na celom svete si môžu byť istí, že ich jedinečné požiadavky sú pochopené a podporované ľuďmi, ktorí sú na dosah. Lohandis verí, že vám poskytne prelomové produkty a odborné poradenstvo, ktoré ste očakávali.