Vitajte v IE Expo China 2018!

- May 03, 2018-

HangZhou Lohand Biological Co, Ltd sa zúčastňuje IE expo Šanghaj od 3. do 5. mája.

Úprimne vás pozývame, aby ste sa k nám pripojili.

Adresa je Shanghai New International Expo Center Hall E3, Booth 3090.

Ako popredná ázijská environmentálna prehliadka, IE expo China 2018 ponúka efektívnu obchodnú a sieťovú platformu pre čínskych a medzinárodných odborníkov v oblasti životného prostredia a je sprevádzaná prvotriednym technicko-vedeckým konferenčným programom. Je to ideálna platforma pre odborníkov v environmentálnom priemysle na rozvoj podnikania, výmenu nápadov a vytváranie sietí.

Spolu so zvýšeným dopytom trhu a veľkou podporou zo strany čínskej vlády v environmentálnom priemysle bude obchodný potenciál v environmentálnom priemysle v Číne obrovský. IE expo China 2018 bude nepochybne pre environmentálnych hráčov „nevyhnutnosťou“ na výmenu nápadov a rozvoj ich podnikania v Ázii.

IE expo China 2017, ktoré sa konalo v Šanghajskom novom medzinárodnom výstavnom veľtrhu (SNIEC) od 4. do 6. mája, opäť zdôraznilo svoju pozíciu svetového veľtrhu environmentálnych technológií pre Čínu a Áziu. Počas troch dní prišlo do Šanghaja viac ako 55 000 návštevníkov zo 60 krajín a regiónov. To predstavuje 28% nárast v porovnaní s predchádzajúcim rokom. IE expo Čína tiež zaznamenala nárast vystavovateľov a podlahovej plochy: 1 637 vystavovateľov predstavuje nárast o 26 percent a 39 percent viac podlahovej plochy (tri ďalšie výstavné haly), 100 000 metrov štvorcových.

IE expo China 2018 sa uskutoční od 3. do 5. mája 2018 v Šanghajskom novom medzinárodnom výstavnom veľtrhu, ktorý pokryje všetky potenciálne potenciálne trhy v oblasti životného prostredia:

· Úprava vody a odpadových vôd

· Nakladanie s odpadmi

· Sanácia stránok

· Kontrola znečistenia ovzdušia a čistenie vzduchu

Hangzhou Lohand Biological Co, Ltd bola založená v roku 2008 , máme silné výskumné a vývojové centrum a predajný tím, ktorý rastie veľmi rýchlo, potom v roku 2014 bola založená naša továreň Hangzhou Boiido Environmental Technology Co., Ltd, v roku 2016 naša spoločnosť prešla medzinárodnou normou ISO9001 Overovanie systému kvality.

Water quality detection meter.jpg

Naše výrobky zahŕňajú predovšetkým: Merač kvality vody, Testovací papier na vodu, Súprava na testovanie vody , Farebná porovnávacia trubica , DO meter , pH meter , ORP meter , Merač vodivosti , TDS meter , Merač zákalu , Refraktometer, priemyselný online meter atď.

Water test paper.jpg

Water Test kit.jpg

Color comparison tube.jpg

DO meter.jpg

E-mail: info@yingaolab.com

http://www.lohandbio.com/