13. Shanghai Medzinárodná výstava úpravy vody

- Aug 27, 2020-

Čas: August 31-September 2, 2020

 

Umiestnenie: Shanghai Národné kongresové a výstavné centrum (Hongqiao)

 Water Show

Číslo stánku: 8.1H216

 online water test

Shanghai International Water Show je svetová ultra-rozsiahla platforma na úpravu vody. Vzhľadom k tomu, každoročné lepkavé sviatok vodného priemyslu, má zobrazovacie plochy 250.000 metrov štvorcových. Výstavisko bude demonštrovať špičkové technológie a produkty v troch hlavných oblastiach obecného, občianskeho a priemyselného. Poskytneme návštevníkom kompletnú technológiu ochrany životného prostredia a servisné riešenia pre celý reťazec vodného priemyslu.

water quality test meter 

Od 31.srpna do 2.zána, na tomto každoročnom podujatí v oblasti ochrany životného prostredia, naša spoločnosť bude zobrazovať najnovšie produkty a špičkové technológie. Lu Heng sa teší na diskusiu o priemyselných trendoch, výmenu nových technológií v priemysle a pochopenie horúcich miest do hĺbky. Uplatňovanie technológií na otvorenie príležitostí na spoluprácu.

water quality test meter 

Hangzhou Lohand Biotechnology Co, Ltd bola založená v roku 2008. Je to národný high-tech podnik zameraný na výskum, vývoj, výrobu a predaj nástrojov na analýzu kvality vody a online monitorovacích zariadení. S odvolaním sa na vedecký výskum a technológie Zhejiang University, spoločnosť má moderné výrobné centrum 1500 metrov štvorcových. Vyvinula vysoko presné nástroje na analýzu kvality vody, online monitorovacie zariadenia internetu vecí, rýchle diagnostické činidlá, testovacie papiere a viac ako 100 inovatívnych produktov v odvetví kvality vody a má desiatky národných patentov. , Je priekopníkom v monitorovaní kvality vody v domácnosti. Spoločnosť má v súčasnosti viac ako 200 ľudí, z ktorých viac ako 40 je R&D pracovníkov, a viac ako 15 majú stredné a senior profesijné tituly. Obchod pokrýval celú krajinu, vyvážal do Európy, Ameriky, Ázie, Afriky, Latinskej Ameriky, Japonska a ďalších krajín a postupne vytvoril globálnu obchodnú a servisnú sieť.