13. Šanghajská medzinárodná výstava úpravy vody

- Aug 24, 2020-

Čas: 31. augusta - 2. septembra 2020

Umiestnenie: Šanghajské národné kongresové a výstavné centrum (Hongqiao)

Číslo stánku: 8,1H216

Šanghajská medzinárodná vodná výstava je celosvetová výstavná platforma na úpravu vody s veľkým rozsahom. Ako ročná bezlepková hostina vodného hospodárstva má rozlohu 250 000 metrov štvorcových. Výstavisko predstaví najmodernejšie technológie a produkty v troch hlavných oblastiach mestských, občianskych a priemyselných. Poskytnite návštevníkom kompletnú technológiu ochrany životného prostredia a servisné riešenia pre celý reťazec vodného hospodárstva.

Od 31. augusta do 2. septembra, na tejto výročnej akcii v priemysle na ochranu životného prostredia, bude naša spoločnosť vystavovať najnovšie produkty a najmodernejšie technológie. Lu Heng sa teší na diskusiu o odvetvových trendoch, výmenu nových technológií v priemysle a hlboké pochopenie horúcich miest. Aplikácia technológie na otvorenie príležitostí na spoluprácu.

Hangzhou Lohand Biotechnology Co, sro bola založená v roku 2008. Je to národný high-tech podnik zameraný na výskum, vývoj, výrobu a predaj nástrojov na analýzu kvality vody a online monitorovacie zariadenia. Spoliehajúc sa na vedecký výskum a technológie univerzity v Zhejiang, má spoločnosť moderné výrobné centrum s rozlohou 1500 metrov štvorcových. Vyvinula vysoko presné nástroje na analýzu kvality vody, online monitorovacie zariadenia Internet of Things, rýchle diagnostické činidlá, testovacie papiere a viac ako 100 inovatívnych produktov v odvetví kvality vody a má desiatky národných patentov. , Je priekopníkom v oblasti monitorovania kvality vody v domácnosti. Spoločnosť má v súčasnosti viac ako 200 ľudí, z ktorých viac ako 40 sú zamestnanci RGG; D a viac ako 15 má stredné a vyššie odborné tituly. Podniky pokrývali celú krajinu, vyvážali do Európy, Ameriky, Ázie, Afriky, Latinskej Ameriky, Japonska a ďalších krajín a postupne vytvorili globálnu obchodnú a servisnú sieť.