Spusti to! Lohand - odkazuje na hru Ball Plate

- May 08, 2018-

Toto je bolestivá a šťastná udalosť.

1.jpg

S cieľom obohatiť rekreačné aktivity obchodných partnerov, podporovať komunikáciu medzi kolegami, zvýšiť skupinovú súdržnosť a tímového ducha, vychutnať radosť zo skupinových aktivít počas práce a práce. V poludnie 13. a 14. septembra sa v spoločnosti konala spoločnosť. Na hrotovej doštičke sa zúčastnili kolegovia z rôznych oddelení.

2.jpg

štart

3.jpg

3.1.jpg

3.2.jpg

3.3.jpg

Víťazi a bežci dostali odmenu za svoje nákupné karty a zamestnanci statečne bojovali.

4.1.jpg

4.jpg

Sme profesionálna spoločnosť, ktorá vyrába a vyváža prenosný detektor kvality vody, rýchly testovací papier, testovací kit na vodu, DO meter, priemyselný online tester, digitálny refraktometer atď. Získali sme veľa národných patentov, čo je symbolom odvetvia testovania kvality vody ,

Naše výrobky sa vyvážajú do mnohých krajín, ako sú európsky trh, juhovýchodná Ázia, Južná Afrika, Brazília atď.

Naše výrobky Lohand sa široko používajú pre rýchly test kvality vody, systému zásobovania vodou, spracovania potravín a nápojov, detekcie životného prostredia, projektu úpravy vody, akvakultúry, čistiarní odpadových vôd, vedeckého výskumu, biotechnológie, fermentačného procesu, textilného dipdye, petrochemického priemyslu atď.

Lohand trvá na princípe „Kvalita na prvom mieste, najvyššia používateľská úroveň, dobrá služba“. Naším cieľom je poskytovať najúčinnejšie, najrýchlejšie a najdostupnejšie produkty a služby na testovanie vody.

http://www.lohandbio.com

E-mail: info@yingaolab.com