Výkonové charakteristiky merača Pen TDS

- Mar 22, 2018-

Päť ukazovateľov výkonu Pen TDS Meter :

1. Automatická kalibrácia jedným dotykom:

S funkciou automatickej kalibrácie jedným dotykom stačí nastaviť do prístroja len známu hodnotu TDS a ponoriť elektródový senzor do kalibračnej kvapaliny. Stlačením tlačidla CAL prístroj automaticky kalibruje a uloží kalibračnú hodnotu.

2.Automatická kompenzácia teploty a meranie:

Prístroj je vybavený snímačom teploty. Pomocou tlačidla ° C môžete prezerať hodnotu teploty aktuálneho riešenia. Pri meraní TDS má prístroj automatickú funkciu kompenzácie teploty.

3.Data lock:

S jednoduchou funkciou uzamknutia meranej hodnoty môžete ľahko prezerať alebo zaznamenávať zobrazenú hodnotu. V režime merania vodivosti stlačením tlačidla HOLD automaticky zablokujete aktuálnu nameranú hodnotu, znova stlačte tlačidlo a prístroj sa vráti do režimu merania.

4.Automatické alebo manuálne vypnutie:

V návrhu sme z dôvodu úspory energie nastavili automatický postup vypnutia prístroja. Po zapnutí prístroja vstúpi do stavu merania. Ak dlho nestlačíte žiadne tlačidlo, prístroj automaticky vypne napájanie.

5. dobrý vodotesný výkon:

S dobrým vodotesným výkonom je každý konštrukčný spojovací bod prístroja vodotesný a aj keď je umiestnený vo vode, neovplyvní jeho použitie. Hmotnosť prístroja sa zároveň vypočíta pomocou levitačnej sily a môže sa vznášať ponorením do vody.

Spoločnosť sa špecializuje na výrobu a predaj rôznych meračov pera TDS, privíta zákazníkov, ktorí majú potrebu konzultovať a kúpiť. Zabezpečíme najlepšiu kvalitu a služby.

http://www.lohandbio.com

E-mail: info@yingaolab.com