Zoznámte sa s Lohandom na Aquatech Expo v čínskej Šanghaji

- May 30, 2019-

Dátum: 3. - 20. júna19.

Umiestnenie: Šanghajské národné výstavné a kongresové centrum

Búdka:   7,1 H252

LOHAND sa tento rok opäť zúčastní výstavy Aquatech expo v čínskej Šanghaji, ktorá sa uskutoční 3. až 5. júna 2019.

Nájdete nás na stánku 7.1H252, kde predstavíme niektoré z našich osvedčených a nových výrobkov pre oblasť testovania prístrojov na kvalitu vody a laboratórnych prístrojov. Je to tiež skvelá príležitosť na stretnutie s naším profesionálnym predajným tímom a na rozhovor o možných budúcich obchodných príležitostiach.

Kvôli vašej službe vám budeme môcť prideliť čas na naplánovanú schôdzku, preto nám neváhajte a pošlite e-mail a rezervujte si schôdzku s jednou z našich predajných tímov.

Tešíme sa na stretnutie v Šanghaji.


O nás:

Spoločnosť Hangzhou Lohand Biological Technology Co., Ltd. bola založená v roku 2008 a je spoločnosťou, ktorá navrhuje, vyvíja, vyrába a predáva rýchle testovacie prúžky, reagencie a prístroje na presné testovanie kvality vody. Nachádza sa vo vedeckom a technologickom parku Jianggan a spolieha sa na Výskumný ústav potravinárskej vedy a technológie Zhejiang University. Centrum výskumu a vývoja bolo zriadené vo vedeckom a technologickom parku Jianggan a vedecký a technologický park West Lake so zameraním na technologické inovácie, získal niekoľko patentov a vyrába výrobky v prísnom súlade so systémom riadenia kvality ISO09001. Účelom našej služby je poskytnúť zákazníkom profesionálne, rýchle, cenovo dostupné a jednoduché testovacie produkty a služby s cieľom vytvoriť novú históriu monitorovania kvality vody .

V priebehu desiatich rokov vývoja sme v tejto oblasti neustále usilovne pracovali a neustále zlepšujeme funkcie produktu, presnosť testovania, venujeme sa monitorovaniu kvality vody v prostredí a rýchlemu monitorovaniu vývoja produktu. Medzi produkty vyvíjané a vyrábané hlavne patria CHSK, amoniakálny dusík, celkový fosfor, celkový integrovaný stroj na výrobu amoniaku, miniatúrny reaktor na CHSK, elektróda na monitorovanie kvality vody, digitálny refraktometer atď. Väčšina výrobkov spoločnosti získala certifikáciu CE; široko používaný v domácich kanceláriách na ochranu životného prostredia, v priemyselných podnikoch, univerzitných výskumných ústavoch, v potravinárskych podnikoch; najmä domáce elektrochemické výrobky sa predávajú doma aj v zahraničí. Úprimne vítame domácich a zahraničných obchodníkov, aby sme dosiahli obojstranne výhodnú spoluprácu, spoločný rozvoj a vytvorenie vynikajúcej budúcnosti.