Lohand pôjde na 21.

- Aug 12, 2020-

S cieľom uspokojiť výstavné potreby spoločností na ochranu životného prostredia sa 21. Vynikajúce podniky, špičkové technológie a vysokokvalitné riešenia v oblasti kontroly znečistenia životného prostredia, ako je využívanie, kontrola znečistenia ovzdušia, obnova lokality, monitorovanie životného prostredia a priemysel environmentálnych služieb.

 

V rovnakom čase ako výstava sa bude konať aj čínska konferencia o environmentálnych technológiách a fórum samitov v Číne. Z ministerstva ekológie a životného prostredia, ministerstva bývania a mestského rozvoja vidieka, Národnej komisie pre rozvoj a reformy, ministerstva vodných zdrojov a ďalších oddelení tvorby politiky, Čínskej akadémie vied, Čínskej akadémie environmentálnych vied, Univerzity Tongji, Univerzity Tsinghua a ďalších výskumných ústavov, viac ako 100 popredných odborníkov z Európskej vodárenskej asociácie, Svetovej aliancie pre vodné prostredie , German Water, Wastewater and Waste Treatment Association, International Solid Waste Association, German Municipal Sanitation Vehicle and Equipment Industry Association a ďalšie medzinárodné autoritatívne organizácie a popredné technologické spoločnosti sa podieľali na celom procese Viac ako 400 odborných konferencií a fór sa venuje vytvoreniu platformy na výmenu environmentálnych technológií pre politiku, priemysel, vzdelávanie a výskum.

 

IE expo 2020 China World Expo bude určite najlepšou platformou pre vás vytvoriť imidž vašej značky, aby obchodných partnerov, a hľadať koncových zákazníkov! To vám tiež poskytne vzácnu príležitosť školenia, čo vám umožní získať prehľad, pochopiť prítomnosť, a kontrolovať budúcnosť!


O lohand

Založená v roku 2008 Hangzhou Lohand Biologická technológia Co, Ltd je národný high-tech podnik so zameraním na výskum, vývoj, výrobu a predaj výrobkov na monitorovanie kvality vody. S odvolaním sa na vedeckú výskumnú technológiu Zhejiang University spoločnosť založila centrá R & D v Jianggan Science Technology Park a West Lake Science Technology Park. Spoločnosť Lohand vyvinula viac ako 100 inovácií v oblasti kvality vody vrátane vysoko presných nástrojov na analýzu kvality vody, online monitorovacích zariadení internetu vecí, elektrochemických senzorov, rýchlych diagnostických činidiel a testovacích pásikov. Výrobok má desiatky národných patentov. Spoločnosť je priekopníkom v odvetví rýchleho monitorovania kvality domácej vody.
Spoločnosť má v súčasnosti viac ako 200 ľudí, vrátane takmer 40 R & D zamestnancov, a viac ako 15 ľudí má stredné a senior profesionálne a technické tituly. Podnik pokrýval celú krajinu, vyvážal do Európy, Ameriky, Ázie, Afriky, Japonska a ďalších krajín a postupne vytvoril globálnu sieť prevádzky a služieb.
Spoločnosť vždy dodržiavala podnikateľskú filozofiu "zameranú na kvalitu a neustále inovovať a vytvárať hodnotu pre zákazníkov". So štandardizovanej výrobe ISO9001, intenzívnym riadením, silnou technickou silou a dokonalým popredajným servisom, otvára nový kurz v odvetví kontroly kvality vody.


shanghai