Lohand sa zúčastní Wetexu 2019

- Oct 21, 2019-

Lohand sa zúčastní Wetex 2019

Dátum: 21. októbra - 21. októbra 2019

Miesto: Národné výstavné a konferenčné centrum (Dubaj)

Stánok: BL26
Stručný úvod:

Wetex 2019 sa bude konať v dňoch 21. až 20. októbra 2019 v Dubaji. Organizuje ju Združenie výrobcov nástrojov, celonárodná priemyselná organizácia, ktorá sa dobrovoľne skladá z výrobcov nástrojov, ústavov, univerzít a vysokých škôl. V súčasnosti má asociácia výrobcov čínskych nástrojov (CIMA) 1079 členov skupiny. V roku 2018 sa spoločnosť Beijing Lamp Exhibition Co., Ltd, ktorá je držiteľom CISILE, pripojila k rodine UFI a stala sa jej členom.
organizácie Globl Association of Exhibition Industry, zatiaľ čo združenie UFI bolo schválené spoločnosťou CISILE ako UFI Approved
Medzinárodné podujatie.


S celkovou podlahovou plochou 25 000 had mala CISILE 2018 603 vystavovateľov z viac ako 27 krajín a regiónov, napr. Amerika, Kanada , Francúzsko, Japonsko , Spojené Kindom , Kórea, India, Nemecko, Rusko, Mongolsko atď. Popredné podniky ako Focused Photonics Inc, Shanghai ESPEC, Peking Beifen-Ruili Analytical Instrument Group, INESA Group, optika NOVEL, Dalian Elite Analytical Instruments, Techcomp, Sairem SAS 、 Testovanie biomateriálov v meradle buniek Group Tintometer Group atď. Demonštrovali svoje najnovšie technológie a vedecké nástroje vrátane analytických prístrojov, optických prístrojov, biologických vied a biotechnologických prístrojov, testovacie prístroje na mechanické vlastnosti materiálov, špeciálne prístroje na lekársku a zdravotnú starostlivosť, nástroje na rýchlu detekciu, časti nástrojov atď. z celého sveta.

V spojení s výstavou sa budú organizovať rôzne konferencie a semináre. Vitajte v prípade účasti na CISILE 2019 a získajte viac obchodných príležitostí v Číne.

O nás:

Spoločnosť Hangzhou Lohand Biological Technology Co., Ltd. bola založená v roku 2008 a je spoločnosťou, ktorá navrhuje, vyvíja, vyrába a predáva rýchle testovacie prúžky, reagencie a prístroje na presné testovanie kvality vody. Nachádza sa vo vedeckom a technologickom parku Jianggan a spolieha sa na Výskumný ústav potravinárskej vedy a technológie Zhejiang University. Centrum výskumu a vývoja bolo zriadené vo vedeckom a technologickom parku Jianggan a vedecký a technologický park West Lake so zameraním na technologické inovácie, získal niekoľko patentov a vyrába výrobky v prísnom súlade so systémom riadenia kvality ISO09001. Účelom našej služby je poskytnúť zákazníkom profesionálne, rýchle, cenovo dostupné a jednoduché testovacie produkty a služby s cieľom vytvoriť novú históriu monitorovania kvality vody.

V priebehu desiatich rokov vývoja sme v tejto oblasti neustále usilovne pracovali a neustále zlepšujeme funkcie produktu, presnosť testovania, venujeme sa monitorovaniu kvality vody v prostredí a rýchlemu monitorovaniu vývoja produktu. Medzi produkty vyvíjané a vyrábané hlavne patria CHSK, amoniakálny dusík, celkový fosfor, celkový integrovaný stroj na výrobu amoniaku, miniatúrny reaktor na CHSK, elektróda na monitorovanie kvality vody, digitálny refraktometer atď. Väčšina výrobkov spoločnosti získala certifikáciu CE; široko používaný v domácich kanceláriách na ochranu životného prostredia, v priemyselných podnikoch, univerzitných výskumných ústavoch, v potravinárskych podnikoch; najmä domáce elektrochemické výrobky sa predávajú doma aj v zahraničí. Úprimne vítame domácich a zahraničných obchodníkov na dosiahnutie obojstranne výhodnej spolupráce, spoločného rozvoja a vytvorenia skvelých!