Lohand sa zúčastní VIETWATER 2019

- Nov 04, 2019-

Lohand sa zúčastní VIETWATER 2019

Dátum: 6. až 8. novembra 2019

Miesto: Saigonské výstavné a konferenčné centrum (Vietnam)

Stánok: H28
Stručný úvod:

VIETWATER 2019 sa bude konať 6. - 8. novembra 2019 vo Vietname. Organizuje ho Informa Markets, popredný organizátor výstav na svete. Informa Markets vytvára globálne platformy a príležitosti pre priemysel, špecializované trhy a komunity na obchodovanie, inováciu a rast.

Ako popredný svetový organizátor výstav poskytuje spoločnosť Informa Markets každoročne viac ako 550 medzinárodných podujatí, značiek a skúseností vedúcich na trhu prostredníctvom osobných stretnutí, špecializovaného digitálneho obsahu a riešení na riešenie problémov s údajmi.

Ľudia sú srdcom Informa Markets. Viac ako 4 400 talentovaných kolegov pracuje na rôznych trhoch a využíva svoje odvetvové poznatky na vytváranie prostredí, ktoré umožňujú zákazníkom pripájať sa a prosperovať.

O nás:

Spoločnosť Hangzhou Lohand Biological Technology Co., Ltd. bola založená v roku 2008 a je spoločnosťou, ktorá navrhuje, vyvíja, vyrába a predáva rýchle testovacie prúžky, reagencie a prístroje na presné testovanie kvality vody. Nachádza sa vo vedeckom a technologickom parku Jianggan a spolieha sa na Výskumný ústav potravinárskej vedy a technológie Zhejiang University. Centrum výskumu a vývoja bolo zriadené vo vedeckom a technologickom parku Jianggan a vedecký a technologický park West Lake so zameraním na technologické inovácie, získal niekoľko patentov a vyrába výrobky v prísnom súlade so systémom riadenia kvality ISO09001. Účelom našej služby je poskytnúť zákazníkom profesionálne, rýchle, cenovo dostupné a jednoduché testovacie produkty a služby s cieľom vytvoriť novú históriu monitorovania kvality vody.

V priebehu desiatich rokov vývoja sme v tejto oblasti neustále usilovne pracovali a neustále zlepšujeme funkcie produktu, presnosť testovania, venujeme sa monitorovaniu kvality vody v prostredí a rýchlemu monitorovaniu vývoja produktu. Medzi produkty vyvíjané a vyrábané hlavne patria CHSK, amoniakálny dusík, celkový fosfor, celkový integrovaný stroj na výrobu amoniaku, miniatúrny reaktor na CHSK, elektróda na monitorovanie kvality vody, digitálny refraktometer atď. Väčšina výrobkov spoločnosti získala certifikáciu CE; široko používaný v domácich kanceláriách na ochranu životného prostredia, v priemyselných podnikoch, univerzitných výskumných ústavoch, v potravinárskych podnikoch; najmä domáce elektrochemické výrobky sa predávajú doma aj v zahraničí. Úprimne vítame domácich a zahraničných obchodníkov na dosiahnutie obojstranne výhodnej spolupráce, spoločného rozvoja a vytvorenia skvelých!