Ako si vybrať správny detektor kvality vody?

- Dec 16, 2019-

Či už kupujete tester kvality vody prvýkrát, alebo potrebujete pridať špeciálne testovacie zariadenie, mali by ste pred nákupom zvážiť tieto kľúčové problémy:


1. Špecifické parametre, ktoré sa majú merať


Každý vie, že existuje veľa typov detektorov kvality vody, ako napríklad detekcia špeciálnych chloridových iónov, detekcia ťažkých kovov, detekcia 9 parametrov atď. Existuje veľa rozdielov medzi rôznymi prístrojmi na detekciu parametrov kvality vody a rôznymi detekčnými zariadeniami, rozsahom detekcie niektoré parametre sú tiež odlišné. Môžete si teda premyslieť konkrétne položky, ktoré sa majú testovať, alebo aké údaje o parametroch sú potrebné pre prebiehajúci test. V akom rozsahu musí byť testovanie údajov vášho projektu, vytvorte si z týchto projektov zoznam parametrov a pomocou týchto zoznamov parametrov vyberte testovací nástroj.


2. Rozpočet na nákup testera kvality vody


Bez ohľadu na to, aký druh testovacieho nástroja chcete kúpiť, prvá vec, ktorú musíte zistiť, je to, koľko peňazí miniete. Testovacie prístroje za rôzne ceny, či už v testovacích údajoch alebo kvalite samotného prístroja, sa líšia. Je tiež dôležité si uvedomiť, že pri nákupe inšpekčného zariadenia musíte vziať do úvahy náklady na použitie a náklady na údržbu a náhradné diely.


3. Účel skúšky


Rôzne detektory kvality vody sa používajú rôznymi spôsobmi. Napríklad laboratórium môže potrebovať veľké zobrazovacie zariadenie s úložným priestorom, zatiaľ čo testovanie na vonkajšom poli si môže vyžadovať prenosné a rýchle testovacie zariadenie a niektoré odvetvia môžu vyžadovať online kvalitu vody v reálnom čase. Inšpekčné a analytické zariadenia a tieto inšpekčné zariadenia sa líšia v prevádzke, cene a funkcii. Preto nezabudnite určiť účel testovacieho zariadenia v čase nákupu.


Pri nákupe zariadenia na testovanie kvality vody môžete pomocou týchto otázok vybrať produkt, ktorý vám vyhovuje.


Hangzhou Lohand biologická technológia, Ltd

Tel: + 86-571-85050999

Mob: +8613123950066

Pripojiť: Zhejiang Hangzhou Jianggan 4F, Bldg 7, No.63, Jiuhuan Rd, Mesto Jiubao, Jianggan Dist

E-mail: info@lohand.net