Ako môžeme znížiť náklady na údržbu bazéna?

- Aug 10, 2020-

1. Najdôležitejším faktorom, ktorý ovplyvňuje kvalitu vody bazéna, je hodnota pH. Optimálna hodnota pH vody v bazéne je 7,2-7,8.

water pH

2. Vo vonkajšom bazéne v lete, a to najmä počas obdobia dažďov, dávajte pozor, aby sa zabránilo riasy z vyskytujúce sa, a pridať riasy pred búrkou.

3. Zrážky po pridaní zrážania sa musia pred východom slnka na druhý deň nasávať zariadením na odsávanie nečistôt.

4. Denná kontrola kvality vody v bazéne nemôže byť menšia, raz za dve hodiny po otvorení je najlepšie použiť automatickú kontrolu a kontrolu na udržanie rovnováhy kvality vody.

5. Dezinfekčné prostriedky sa musia neustále pridávať, aby sa zvyškový chlór udržal vo vode v rozsahu, aby sa zabezpečilo dodržiavanie noriem kvality a hygieny vody.

6. Keď je leto otvorené horúcemu počasiu, keď je teplota a teplota vody vyššia ako 30 °C, osobitná pozornosť by sa mala venovať znižovať teplotu vody. Pridanie novej vody vychladnúť, je jedným zo spôsobov.

7. V prípade bazénov, ktoré používajú hlboko studne vodu obsahujúcu železo a mangán ako vodný zdroj, sa musia pridať mangán a procesy odstraňovania železa, inak farba vody nebude modrá.

water pH

8. Modrá vody v bazéne v ten deň nebola spôsobená pridaním síranu meďneho alebo iných pigmentov, ale nízkou zákalom, vysokou priehľadnosťou a vysokým obsahom kyslíka vo vode, ktorá sa prirodzene tvorila. Táto farba je prirodzená a oko-lov.

9. Zariadenie na úpravu cirkulujúcej vody je najlepšie nepretržite prevádzkovať. Aby sa ušetrila energia, môže sa pridať malé vodné čerpadlo a spustiť po tom, čo kvalita vody dosiahne štandard.