Tráviaci prístroj pri testovaní kvality vody

- Mar 20, 2020-

Tráviaci prístroj je bežne používané zariadenie na predbežnú úpravu vzoriek. Dá sa rozdeliť na poloautomatický tráviaci prístroj a plne automatický tráviaci prístroj podľa stupňa automatizácie. Podľa tohto princípu sa môže rozdeliť na elektrotermický tráviaci prístroj a mikrovlnný tráviaci prístroj. V súčasnosti existuje vyspelejších výrobkov a ich aplikácie sú veľmi rozšírené.

Tráviaci prístroj sa môže použiť na prípravu vzoriek rôznych analytických chémií, ako je štiepenie, extrakcia a hydrolýza proteínov. Inteligentný tráviaci prístroj série Sheng Aohua sa stále viac a viac používa v experimentoch na predbežnú úpravu kvality vody, nahrádzajúcich tradičné elektrické vykurovanie v peci, čo šetrí čas a námahu a výrazne zvyšuje efektivitu práce.


1.Odporúčame tráviaci nástroj od Hangzhou Lohand

11

Prístroj je prísne vyrobený v súlade so systémom manažérstva kvality ISO9001 2015. Pred opustením továrne prešiel prísnym testom.

Stolový reaktor LH-TX6 je merač, ktorý spoločnosť Lohand propaguje v roku 2017. Je široko používaný v oblasti galvanického pokovovania, petrochémie, pelage, procesných koží, farmácie, spracovania potravín atď.

Tento produkt má dve oblasti regulácie teploty, ktoré môžu uspokojovať potreby rôznych prevádzkových teplôt.

Vlastnosti:

Ø Dva tepelné bloky. Reaktor s dvojitým blokom poskytuje operátorovi nezávislú kontrolu nad dvoma teplotami a dobami trvania. Môže tiež spustiť dva programy súčasne.

Ø Až 16 vzoriek môže reagovať pri rôznych teplotách a rovnakom čase.

Ø Dvojitá prevádzka, dotyková obrazovka a kláves možno ovládať samostatne alebo kedykoľvek prepínať prevádzku.

Ø Ľahko ovládateľný, reakčnú teplotu v rozsahu 45 - 180 ℃ je možné nastaviť ľubovoľne, merač má funkciu alarmu prehriatia teploty, reakčný čas v rozmedzí 0 - 120 minút je možné nastaviť ľubovoľne a merač má pri ukončení reakcie výstražné slová.


Technický parameter:

Je to č.

LH-TX6

Teplotný rozsah

45-180 ℃

presnosť

± 0,1 ° C (@ 25 ° C)

Teplota prostredia

0-60 ℃

kapacita

16 injekčných liekoviek

Zdroj:

24 V DC / 12,5 A

rozmer

359x195x167mm

závažia

4kg


Poznámka:

Bezpečnostné vybavenie Pri prevádzke reaktora používajte ochranný odev vrátane ochranných okuliarov alebo masky na tvár a rukavíc. Rozliaty reagens Rozliaty reagens okamžite vyčistite. Ak sa činidlo dostane do kontaktu s pokožkou, postihnuté miesto dôkladne opláchnite vodou.


2.Odporúčame tráviaci nástroj od Hangzhou Lohand

消解仪

Ďakujeme, že ste si vybrali prenosný COD REACTOR XC-200 a vyhrievacie skúmavky. Táto príručka vám poskytne potrebné informácie na správne používanie prístroja. Pred použitím glukomeru si ju pozorne prečítajte. Ak potrebujete ďalšie technické informácie, neváhajte a pošlite nám e-mail na adresu info@lohand.com.

Teplotný rozsah

20-180 ℃

presnosť

± 3 ° C (@ 25 ° C)

kapacita

4 injekčné liekovky

Čas zahrievania

10 - 15 minút, v závislosti od vybraného

 

teplota

Vykurovacie obdobie

0-120mins

Teplota prostredia

(0 ~ 40) ℃

Relatívna vlhkosť prostredia

<=>

Zdroj

12 V DC / 10A

Rozmery

110 × 170 × 135 mm