Výkonnostné charakteristiky vodivosti

- Mar 19, 2018-

● Celá čínska obrazovka, priateľské rozhranie: Všetky údaje, stavové a prevádzkové výzvy sa zobrazujú v čínštine. Neexistuje vôbec žiadny symbol alebo kód definovaný výrobcom.

● Jednoduchá štruktúra ponuky, textový dialóg s tabuľkou ľudí: používajte jasnejšie a pohodlnejšie pokyny a postupujte podľa pokynov na obrazovke.

● Súčasné zobrazenie viacerých parametrov: Súčasné zobrazenie vodivosti , výstupného prúdu, teploty, času a stavu.

● Automatická kompenzácia (super) čistej vody: V prípade ultračistej vody sa dosiahne automatická teplotná kompenzácia vodivosti pri 25 ° C.

● Funkcia Poznámkový blok: Verne zaznamenajte prevádzkové podmienky prístroja a čas výskytu alarmu, ktorý sa dá ľahko zvládnuť.

● Krivka histórie a funkcia digitálneho záznamníka: Sekundárny merač automaticky ukladá namerané údaje každých 5 minút a môže nepretržite ukladať vodivosť jeden mesiac.

● Funkcia digitálnych hodín: Zobrazuje aktuálny čas a poskytuje časovú referenciu pre funkciu digitálneho rekordéra.

● Funkcia podsvietenia: Môže sa používať v slabo osvetlenom alebo úplne osvetlenom prostredí. Podľa zmien teploty sa kontrast automaticky nastaví na najostrejší.

● Anti-program lietajúci mŕtvy: Program strážneho psa zaisťuje, že glukomer nebude padať, čo je základná požiadavka online nástroja.

● Nastavenie výstupného prúdu a kontrolná funkcia: funkcia manuálneho zdroja prúdu, ktorá môže skontrolovať a ľubovoľne nastaviť hodnotu výstupného prúdu, čo je vhodné na detekciu zapisovača a stroja na spodnú polohu.

● Softvér nastaví aktuálny režim výstupu: Výber softvéru je 0 až 10 mA alebo 4 až 20 mA.

Spoločnosť sa špecializuje na výrobu a predaj všetkých druhov vodomerov. Zákazníci, ktorí to potrebujú, sú vítaní pri konzultácii a kúpe.

info@yingaolab.com

http://www.lohandbio.com