Spa Ph testovacie prúžky

Spa Ph testovacie prúžky

pH prúžky, vizuálne čítanie, vhodné pre nemocnice, kliniky, domáce testy muž alebo zviera moč alebo sliny pH hodnota, laboratórne testy hydroponie riešenie pH, škola chémia laboratórium test hodnota kyseliny alebo zásadité, bazén, rybí bazén, domov robiť rovnováhu pH voda, mliečny život test pitnej vody, kozmetické pH.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Vlastnosti:

1) Rýchle výsledky: 15 sekúnd po ponorení do vzorky

2) Vysoká kvalita: Superior 8-farebný tlačený colorchart poskytuje konzistentné, spoľahlivé čítanie

3) Nákladovo efektívne: 100 prúžkov na box, s výkonom lepším alebo rovným súčasnému lídrom na trhu za oveľa nižšiu cenu

4) Dlhá životnosť: Konzistentná kvalita s 2-ročnou životnosťou


Čo je pH a čo meria?

V podstate "p" znamená potenciál a "H" znamená vodík. pH je mierou aktivity vodíkových iónov vo vodnom roztoku. Či je roztok vnímaný ako kyslý alebo zásaditý, závisí od aktivity H + iónu.
Hodnoty pH rôznych vodných (vodných) roztokov môžu byť usporiadané v pH stupnici. Je to 14-bodová stupnica používaná na meranie kyslosti alebo zásaditosti roztoku. Hodnota 7 je neutrálna. PH menšie ako 7 je kyslé a pH vyššie ako 7 je alkalické.


Meranie pH je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.
Meranie hodnoty pH je veľmi dôležité v biochémii, chémii, technológii a dokonca aj v normálnom živote pre zdravie tela. V priemysle pôsobí mnoho chemických procesov a reakcií, ale hodnoty pH telesných slín, moču a krvi sú ovplyvňujúce ľudské zdravie.
Meranie môže byť uskutočnené s elektronickými pH metrami alebo s rýchlymi testami, ako sú pH prúžky, pH indikátorové papiere a pH indikátory (pH indikátory).


Aké sú pásky Universal pHX?
Pásy s pH X obsahujú štyri rôzne farebné indikátory upevnené na plastovom páse na presné meranie pH bez použitia akéhokoľvek elektronického pH metra. Tyčinky sú farebné a bez krvácania. Balené v bezpečnostnej skrinke, ktorá zabezpečuje, že škatuľa nie je otvorená a jej horný kryt umožňuje jednoduché odstránenie indikátorových prúžkov pH, ale zabraňuje ich vypadnutiu. Každá ľahko použiteľná škatuľa obsahuje 100 pH indikátorových prúžkov.
Na použitie pH X sú indikačné prúžky zďaleka najjednoduchším spôsobom merania pH.


Meranie pH s pH X?
Jednoduchá aplikácia dip-and-read poskytuje spoľahlivé výsledky v priebehu niekoľkých sekúnd. Ponorte prúžok (všetky 4 farebné podložky) do kvapaliny, ktorá sa má testovať, na 1 sekundu a zafarbite farbu podložiek na diagram pH na štítku škatuľky, aby ste získali hodnotu pH.


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpgMotto:

                             2.jpg


FAQ:

1. Ste obchodná spoločnosť alebo výrobca?

Sme továreň.

2. Aké sú vaše platobné podmienky?

100% T / T vopred, zostatok pred odoslaním.

3. Čo mám robiť, ak sú niektoré časti zlomené?

Vážený zákazník, prosím, nerobte si starosti, máme 12-mesačnú záruku okrem opotrebovaných dielov. Môžete si tiež kúpiť diely od nás po 12 mesiacoch.

4. Aké platobné podmienky akceptujete?

EXW alebo Cena je k dispozícii, a Paypal / TT / Western únie je funkčný.

Je k dispozícii OEM?

Áno, všetok tovar môže byť vyrobený na mieru podľa Vašich požiadaviek, vrátane balenia, LOGO tlače atď.


Hot Tags: kúpele ph testovacie prúžky, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť