Testovacie prúžky na zvyškovú vodu

Testovacie prúžky s chlórom Najčastejšie používaným dezinfekčným prostriedkom pre pitnú vodu, chlór je tiež dôležitý pre dezinfekciu bazénov, chladiacich veží, iných priemyselných zariadení a pre čistenie komunálnych odpadových vôd. Jeho meranie a kontrola sú nevyhnutné z bezpečnostných aj ekonomických dôvodov. Chlór existuje vo vode ako „voľný“ chlór (chlórnan) alebo „kombinovaný“ chlór (chlóramíny). Nie sú potrebné žiadne merania, nastavenia, čistenie ani manipulácia s chemikáliami.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

residual chlorine water test strips


testovacie prúžky zvyškovej chlórovej vody

Meno Produktu

Testovacie prúžky s chloridom

Testovací papier na zvyškový chlór

Rozsah merania

0-0.5-1-3-5-10mg / l


25-50-100-200-500mg / l

testovacie prúžky zvyškovej chlórovej vody

Na základe informácií od WHO vírus, ktorý spôsobuje COVID-19, prežije 2 až 9 dní v podzemnej vode alebo kontaminovanej pitnej vode. Čistenie odpadovej vody by mohlo byť možné skrátiť cestu prenosu vírusu COVID-19. Preto odpadová voda obsahuje zvyškový chlór z dezinfekčného procesu. Prieskum ukazuje, že vírus bol inaktivovaný a bezpečnosť podzemných a pitných vôd by sa mohla zabezpečiť, keď sa rozsah zvyškového chlóru z odpadových vôd testuje na 6,5 ​​- 10 mg / l.

Počas ohniska COVID-19 v Číne dodáva Lohand ako odborník v oblasti testovania vody tisíce analyzátorov zvyškového chlóru zákazníkom, najmä pre lekárske zariadenia.

Meno Produktu

Množstvo predané

Testovací prúžok zvyškového chlóru 0-10 ppm

3000+

Zvyškový analyzátor chlóru 0-10 ppm

500+

Súprava zvyškového chlóru

2000+

Tabuľka 1. Zoznam najpredávanejších produktov počas vypuknutia choroby COVID-19 v Číne

testovacie prúžky zvyškovej chlórovej vody

Hot Tags: testovacie prúžky zvyškovej chlórovej vody, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like