Skúšobný papier kvartérnych amónnych solí

Skúšobný papier kvartérnych amónnych solí

Kvartérne amónne soli testovacie prúžky LH1039 funkcie: jednoduchá prevádzka, efektívne, výsledky merania sú spoľahlivé, unikátne balenie hliníkových rúr v Číne, pokovovanie antioxidačný film, ktorý môže predĺžiť trvanlivosť výrazne (to je voliteľné), malý objem, nízka hmotnosť, ľahko sa prenáša ,
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

1.jpg

Meno Produktu

Model č.

Rozsah merania

Čas použiteľnosti

Testy

testovací papier s kvartérnymi amónnymi soľami

LH1039

0-10-50-100-250-500mg / l

18 mesiacov

100 / box


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

                             2.jpg


FAQ:

1. Kvartérny amónny test

Najlepší spôsob, ako používať kvartérne amónium ako rutinný sanitizer, je skutočne pochopiť, čo je potrebné z hľadiska sily. To je dôvod, prečo je použitie našich testovacích prúžkov Quats kľúčom k tomu, aby sme to robili správnym spôsobom. "Quats" sú účinné proti širokému spektru mikroorganizmov. Na rozdiel od bielidla, "quats" sú bez zápachu a bezfarebné. A tiež na rozdiel od bielidla sú nekorozívne, takže budú časom bezpečnejšie používať kovové zariadenia a povrchy. Ich antimikrobiálny účinok je rôzny a selektívny, ale vo všeobecnosti sú rovnako účinné ako roztoky bielidla / chlóru. Najbežnejším "quat" je benzalkóniumchlorid. Bežne sa používa vo vodnom riedení na vytvorenie vysoko účinného dezinfekčného roztoku. Štandard pre "quat" miešanie je 200 PPM. Existuje viac ako 40 dodávateľov, ktorí poskytujú "quat" dezinfekčné koncentráty. Každý potrebuje testovanie, aby sa uistil, že bola dosiahnutá vhodná koncentrácia.

Môžem pridať logo na váš produkt?

Áno, musíte nám poslať svoje umelecké dielo vo vysokom rozlíšení, pre vaše potvrdenie navrhneme vizuál.

3.Ak chceme kúpiť aj malú sumu (testovaciu objednávku) vašich produktov, môžete to poskytnúť? Napríklad 50 súborov? A čo štítky, môžete nám poslať rastlinné štítky v menšom množstve, aby sme zistili, či bude produkt predávať a testovať?

Áno, môže to byť pokuta za počiatočnú skúšobnú objednávku, ale tovar musí byť vyrobený spolu s objednávkami iného zákazníka pomocou nášho aktuálneho balíka. A cena s malou skúšobnou objednávkou bude vyššia.

4. Aké služby môžeme získať od vašej spoločnosti?

Vynikajúce produkty (zvláštny dizajn, prísna kontrola kvality); Výrobný priamy predaj (priaznivá a konkurencieschopná cena); Vynikajúce služby (včasné dodanie tovaru, jednoročná záruka, poštové a následné služby); Profesionálne obchodné konzultácie.


Hot Tags: kvartérne amóniové soli testovací papier, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť