Testovacie prúžky s pH pH

Testovacie prúžky s pH pH

Testovací prúžok PH, tester pH ľudského tela, výrobca / dodávateľ testovacích prúžkov pH v Číne, ktorý ponúka testovací prúžok na testovanie ľudského tela / pH, testovacie prúžky pre akvárium
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Základné informácie
  • Model č .: LH-3102

  • Rozsah testu: 4,5-5-5,5-6-6,5-7-7,5-8-8,5-9-9,5-10

  • Skúšobný rozsah sa dá regulovať;

  • OEM je k dispozícii na základe vyššie uvedených 300 boxov.

  • Materiál: papierový pás

  • Ochranná známka: LOHAND

  • Pôvod: Čína

  • Stupnica: 0,5

  • Funkcia: 2 farby

  • Balenie: 100 páskov / škatuľa 25 krabičiek / kartón
Popis produktu
1) Pochopenie pH
pH je pre potenciál vodíka krátke. Meria kyslosť kvapaliny na stupnici od 0 do 14, pričom 0 je najviac kyslá. Neutrálne pH bude pristávať priamo v strede s pH 7, zatiaľ čo akékoľvek pH nad 7 je známe ako zásadité alebo zásadité.
Voda je najbežnejšou tekutinou v ľudskom tele, ktorá tvorí 70% z väčšej hmotnosti celého tela. Hladiny pH vo vašom tele sú merané pomerom kladne nabitých iónov (kyslých iónov) a záporne nabitých iónov (alkalických iónov). Vaše telo je navrhnuté tak, aby neustále udržiavalo rovnováhu s pH, aby všetky systémy, ktoré vaše telo správne fungujú, fungovali správne. Ak sa nechá pH rovnováha ustúpiť, tieto systémy môžu prestať fungovať.


2) Prúžky na testovanie pH

Na zistenie, či máte nerovnováhu pH, môžete použiť testovacie prúžky na meranie pH vašich telesných tekutín. Použitie prúžkov na testovanie pH vám umožní otestovať vaše pH z pohodlia a súkromia vášho domova.


A) Test moču:
Testovanie moču je jedným z najlepších spôsobov, ako môžete zmerať, do akej miery vaše telo vylučuje kyseliny a asimilovať minerály, ako je vápnik, draslík, horčík a sodík. Tieto minerály sa vo vašom tele používajú ako tlmivé roztoky a môžu pomôcť udržiavať rovnováhu pH, a to aj v prípade, že sa do tela zavádza vysoká úroveň kyslosti.
Vaše močové pH sa bude pohybovať medzi 6,0-6,5 ráno a 6,5-7 neskôr počas dňa. Testovanie moču pomocou testovacích prúžkov moču vám môže pomôcť určiť, či je vaše telo schopné správne vyvážiť pH, ak potrebujete pomoc.
Odporúča sa testovať pH jednu hodinu pred jedlom alebo dve hodiny po ňom. To vám poskytne najpresvedčivejšie výsledky, pretože vaše pH sa môže po jedle dramaticky meniť. Testovanie moču trvá iba minútu a dokáže presvedčivo určiť, či máte v tele nerovnováhu pH.

Ak sú hodnoty pH v moči pravidelne pod 6,5, môže to byť dobrým ukazovateľom toho, že vaše telo je zaplavené kyselinou a prechádza do stavu autotoxikácie. Ak sa u vás vyskytne tento stav, je potrebné vyhľadať lekársku pomoc.


B) Test slín:
Testovanie hladín pH vo vašich slinách môže viesť k určeniu úrovne aktivity niektorých enzýmov v tele, napríklad tráviacich enzýmov, dlhú cestu. Tieto tráviace enzýmy sa tvoria hlavne v žalúdku, pankrease a pečeni.
Sliny tiež používajú minerály na tlmenie hladín pH, hoci sa zvyčajne používajú oveľa menej ako v moči. Ak má vaša slina úrovne pH pod 6,5, je pravdepodobné, že vaše telo produkuje nadbytok kyseliny alebo je ohromené množstvom konzumovaných kyselín.Ďalšie balenie:

4,5-9

Hot Tags: ph testovacie prúžky na vodu, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť