pH testovacie prúžky

PH testovacie prúžky sú rôznymi zmiešanými indikátormi testu materiálu pH meter, existuje 14 kariet na stanovenie hodnoty pH, rozdielny rozsah farieb pH je odlišný, menšie počty, kyslé, s väčšími hodnotami v alkalickej je silnejší, široko mierka na presnosť "1" ako jednotka. Z tohto dôvodu
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

PH testovacie prúžky sú rôznymi zmiešanými indikátormi testu materiálu pH meter, existuje 14 kariet na stanovenie hodnoty pH, rozdielny rozsah farieb pH je odlišný, menšie počty, kyslé, s väčšími hodnotami v alkalickej je silnejší, široko mierka na presnosť "1" ako jednotka. Preto PH testovacie prúžky nemožno odčítať odčítané hodnoty rozpustnosti kyselín nižšie ako 0,01%.

Naše testovacie prúžky vám pomôžu testovať: laboratórium, horúca vaňa, chudobné plávanie, rybníky, akvária, chudobná ryba, moč zvieraťa, hodnota pH slin.


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

                             2.jpg


FAQ:

1.Čo platobných metód akceptujete?

Platobné podmienky: T / T

Spôsoby platby: paypal, moneygram, západná únia, bankový prevod

2.Môžeme kúpiť 1 ks na testovanie vzoriek?

Áno, sme radi, že pošleme 1pc na testovanie kvality, ak máme k dispozícii model, ktorý ste požadovali.

3. Ako dlho je záručná doba?

12 mesiacov.

4.Čo sa týka technickej podpory a údržby?

Niekedy sa používateľom vyskytnú problémy pri používaní nástrojov, ktoré sú neznáme alebo prvé použitie, môžu nám posielať e-maily alebo nám zavolať na podrobné informácie. Ponúkame používateľom riešenie alebo prevádzku videa.Pre toľko rokov skúseností, naše nástroje fungujú dobre počas záručnej doby. V prípade výpadku niektorých častí počas záručnej lehoty by sme radi poskytli náhradné diely zadarmo.

5.Môžem byť cena lacnejšia?

Cena závisí od vašej potreby (tvar, veľkosť, množstvo). Zvyčajne môžete získať lepšiu cenu za predpokladu veľkých objednávok.


Hot Tags: pH testovacie prúžky, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť