Ph testovacie prúžky pre sliny a moč

Ph testovacie prúžky pre sliny a moč

funkcia: jednoduchá obsluha, efektívne, výsledky merania sú spoľahlivé, unikátne balenie hliníkových rúr v Číne, pokovovanie antioxidačný film, ktorý môže predĺžiť trvanlivosť veľmi (to je voliteľné), malý objem, nízka hmotnosť, ľahko sa prenáša.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

1.jpg

Meno Produktu

balíček

Rozsah merania

Čas použiteľnosti

testovacie prúžky pre sliny a moč

100strips

4,5-9

18 mesiacov


Bežná definícia pH je: "logaritmická stupnica, od 1 do 14, používaná na opis kyslosti alebo zásaditosti roztoku". Krv v ľudskom tele by mala byť v rozsahu pH 7,4. Hodnota pH nižšia ako 7 indikuje kyslý roztok, zatiaľ čo pH vyššie ako 7 znamená alkalický roztok. 7 je hodnota pH destilovanej vody.

PH znamená "potenciálny vodík". Ak je vaše telo príliš kyslé, nemáte k dispozícii dostatok kyslíka pre vaše telo bunky, aby zostali zdravé. Keď naše telo získava dostatok minerálov z našej stravy, aby zostalo zásadité, naša krv môže fungovať normálne - dodávať kyslík do buniek v celom našom tele a odvádzať kyslý odpad, ktorý sa má likvidovať.

Ale ak sa snažíme udržať našu krv na hodnote pH 7,4, nemôže zachytiť všetok kyslý odpad a namiesto toho sa vytvoria tukové bunky, aby sa namiesto nich uložil kyslý odpad.


Dva škatuľky, OEM alebo ODM sú k dispozícii s boxmi MOQ 300 .. \ t


Naša spoločnosť:

High Accuracy Glutaraldehyde Test Strips

High Accuracy Glutaraldehyde Test Strips


Naša služba:

High Accuracy Glutaraldehyde Test Strips

Hot Tags: ph testovacie prúžky pre sliny a moč, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť