Testovacie prúžky indikátora PH

Testovacie prúžky indikátora PH

PH testovací papier je podľa rôznych zmiešaných ukazovateľov pH meter test materiálu, existuje 14 kariet na stanovenie obsahu pH obsahu, rôzne pH obsah farieb sa líši, menšie čísla, kyslejšie, s väčšími hodnotami v alkalickej je silnejší, široko \ t mierku na presné "1" ako jednotku. Preto nie je možné odčítať hodnoty rozpustnosti kyseliny menšie ako 0,01%.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

ph indikátor testovací prúžok je podľa rôznych zmiešaných ukazovateľ pH meter materiálu test, existuje 14 kariet pre stanovenie obsahu hodnoty pH, rôzne pH obsah farieb rozsah je iný, menšie počty, kyslejšie, s väčšími hodnotami v alkalickej je silnejší, široko odmerajte mierku na presnosť "1" ako jednotku. Preto nie je možné odčítať hodnoty rozpustnosti kyseliny menšie ako 0,01%.


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

                             2.jpg


FAQ:

1. Môže byť cena lacnejšia?

Cena závisí od vašej požiadavky (tvar, veľkosť, množstvo). Zvyčajne môžete získať lepšiu cenu za predpokladu, veľké objednávky.

2.Predávate iné značky Produkty? A akceptujete OEM?

Nie, nepredávame iné výrobky, ale môžete mi poslať požiadavku na podrobnú špecifikáciu, ak je pre vás značka v poriadku. A akceptujeme OEM.

3. A čo kvalita výrobkov?

Každé vybavenie musí byť vykonané 100% preskúšanie kvality a skúšky pred odoslaním.

Naše výrobky dostali certifikát CE.

4. Aké sú vaše platobné podmienky?

Platba 100% T / T, Western Union, L / C, kreditná karta ect. vopred, pred odoslaním.

5.Čo je MOQ?

Zvyčajne hovoríme, že nestanovujeme MOQ, pretože chceme obchodovať s akýmkoľvek obchodným typom, vrátane maloobchodného a veľkoobchodného.

 


Hot Tags: ph indikátor testovacie prúžky, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť