Prúžky indikátorov Ph

Prúžky indikátorov Ph

PH testovacie prúžky sú podľa rôznych zmiešaných ukazovateľov pH meter materiálu test, existuje 14 kariet na stanovenie hodnoty pH obsahu, rôzne pH obsah farieb je odlišný, menšie počty, kyslejšie, s väčšími hodnotami v alkalickej je silnejší, široko mierku na presné "1" ako jednotku. Z tohto dôvodu
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

PH testovacie prúžky sú podľa rôznych zmiešaných ukazovateľov pH meter materiálu test, existuje 14 kariet na stanovenie hodnoty pH obsahu, rôzne pH obsah farieb je odlišný, menšie počty, kyslejšie, s väčšími hodnotami v alkalickej je silnejší, široko mierku na presné "1" ako jednotku. Preto sa testovacie prúžky PH nemôžu odčítat 'hodnoty rozpustnosti kyseliny menšie ako 0,01%.

Naše testovacie prúžky vám pomôžu vyskúšať: Laboratórium, horúca vaňa, kúpanie chudobný, rybníky, akváriá, ryby chudobné, zviera moč, hodnota Saliva ph.


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

                             2.jpg


FAQ:

1. Aké služby môžeme získať od vašej spoločnosti?

Vynikajúce produkty (zvláštny dizajn, prísna kontrola kvality); Výrobný priamy predaj (priaznivá a konkurencieschopná cena); Vynikajúce služby (včasné dodanie tovaru, jednoročná záruka, poštové a následné služby); Profesionálne obchodné konzultácie.

2. Môžete robiť OEM služby?

Môžeme poskytnúť špecifické produkty potrebné na celom svete za výrazne nižšie náklady.

Lohand ponúka aj program privátneho označovania, ktorý poskytuje vysokokvalitné laboratórne potreby za nižšie ceny.

Ak potrebujete ďalšie informácie o našich programoch OEM alebo Private Label, kontaktujte nás prosím voľne.

3. Naša platba a logistika?

Platobné podmienky: TT / West Union / L / C PayPal

Dodacie podmienky: DHL, UPS, FEDEX, TNT, EMS

Letecky alebo more sú k dispozícii.Hot Tags: ph indikátor pruhy, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like