Železné testovacie prúžky

Železné testovacie prúžky

železo testovacie prúžky LH1026 funkcia: jednoduchá prevádzka, efektívne, výsledky merania sú spoľahlivé, unikátne hliníkové balenie rúrok v Číne, pokovovanie antioxidačný film, ktorý môže predĺžiť trvanlivosť výrazne (to je voliteľné), malý objem, nízka hmotnosť, ľahko sa prenáša.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

1.jpg

Meno Produktu

Model č.

Rozsah merania

Čas použiteľnosti

Testy

Testovacia metóda

testovacie prúžky zo železa

LH1026

2-10-25-50-100-250-500mg / l

18 mesiacov

100 / box

Skúšobná papierová kolorimetria


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

                             2.jpg


FAQ:

1.Keď ho dostanem po zaplatení?

Vážený zákazník, normálne modely je možné dodať s 5-7 dňami, kontaktujte nás prosím a skontrolujte čas prepravy na vašu adresu.

2. A čo doprava?

Záleží na vašej požiadavke. Môžeme doručiť letecky na vaše letisko, alebo po mori k vášmu námornému prístavu, a môžeme doručiť aj na adresu vašej kancelárie expresnou kuriérskou službou a tiež súhlasíme so spoluprácou so svojím lodným agentom alebo dopravcom.

3.Čo je MOQ?

Zvyčajne hovoríme, že nestanovujeme MOQ, pretože chceme obchodovať s akýmkoľvek obchodným typom, vrátane maloobchodného a veľkoobchodného.

4.Ako o lodnej doprave?

1) Pre vzorové objednávky, by poslal expresné spoločnosti, ako je UPS, Fedex, TNT etc.We mať silnú spoluprácu s nimi a ak máte expresné zhromaždené účet, nebudete musieť platiť nám.

2) Pre hromadnú objednávku, by to poslal po mori.Máme našu spoluprácu špeditéra a môžete tiež použiť svoje VOĽNÉ zasielateľa.Hot Tags: železo vody testovacie prúžky, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť