Testovací papier pre chróm

Testovací papier pre chróm

chróm / Cr (VI) testovacie prúžky LH1025 funkcia: jednoduchá prevádzka, efektívne, výsledky merania sú spoľahlivé, jedinečné balenie hliníkových rúrok v Číne, pokovovanie antioxidačný film, ktorý môže predĺžiť trvanlivosť značne (to je voliteľné), malý objem, nízka hmotnosť, ľahké na nosenie.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

1.jpg

Meno Produktu

Model č.

Rozsah merania

Čas použiteľnosti

Testy

Testovacia metóda

testovací papier chróm / Cr (VI)

LH1025

0.5-2-5-10-30-50-100mg / l

18 mesiacov

100 / box

Skúšobná papierová kolorimetria


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

                             2.jpg


FAQ:

1. Môžete urobiť na zákazku?

OEM.ODM privítal.

1) .Silk vytlačiť logo na výrobku.

2) .Customized Color box.

3) .Návrh a výroba na základe vašej myšlienky a návrhu.

2.Ako môžem získať vzorku? Aký je poplatok za výber vzorky? Je to vratné?

Potvrďte s nami model, ktorý si zakúpite, a predplatený vzorový poplatok, po tom, čo vzorka bola testovaná a kvalifikovaná, tento vzorový poplatok vrátime, keď zadáte hromadnú objednávku. Vzorku môžeme odoslať do 2 pracovných dní od prijatia platby.

3. Ak si tiež želáme kúpiť malú čiastku (testovaciu objednávku) vašich produktov, mohli by ste to poskytnúť? Napríklad 50 súborov? A čo štítky, môžete nám poslať rastlinné štítky v menšom množstve, aby sme zistili, či bude produkt predávať a testovať?

Áno, môže to byť pokuta za počiatočnú skúšobnú objednávku, ale tovar musí byť vyrobený spolu s objednávkami iných zákazníkov pomocou nášho súčasného balíka. Cena s malou skúšobnou objednávkou bude vyššia.Hot Tags: chróm test papier, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť