Najlepšie Ph testovacie prúžky pre sliny a moč

Najlepšie Ph testovacie prúžky pre sliny a moč

funkcia: jednoduchá obsluha, efektívne, výsledky merania sú spoľahlivé, unikátne balenie hliníkových rúr v Číne, pokovovanie antioxidačný film, ktorý môže predĺžiť trvanlivosť veľmi (to je voliteľné), malý objem, nízka hmotnosť, ľahko sa prenáša.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Meno Produktu

balíček

Rozsah merania

Čas použiteľnosti

testovacie prúžky pre sliny a moč

100strips

4,5-9

18 mesiacov


Bežná definícia pH je: "logaritmická stupnica, od 1 do 14, používaná na opis kyslosti alebo zásaditosti roztoku". Krv v ľudskom tele by mala byť v rozsahu pH 7,4. Hodnota pH nižšia ako 7 indikuje kyslý roztok, zatiaľ čo pH vyššie ako 7 znamená alkalický roztok. 7 je hodnota pH destilovanej vody.


Vlastnosti:

ZLEPŠTE VAŠE ZDRAVIE - LOHAND pH testuje svoju univerzálnu, inovatívnu a bezbolestnú metódu na normalizáciu rovnováhy ACID-BASE. PH pásy sú schopné merať 0,25 prírastky od pH 4,5 do pH 9. Rozsahy sú najuniverzálnejšie a účinné na meranie slín a moču.


MONITOR VAŠE TELO V 15 DRUHÝCH - testovacie prúžky pomôžu vrátiť vaše telo do pohodlného stavu. Len za 15 sekúnd po kontakte s močom alebo slinami získate rýchle a ľahké odčítanie pH.


TESTOVANIE DIETY - Zmerajte zásaditosť a kyslosť vášho tela pre pochopenie toho, čo potrebujete pre zdravý život. Normálna zásaditosť je zásadne dôležitá pre zdravie nášho tela.


GET MORE TESTS - pH Test Strip je veľmi cenovo výhodný nákup, pretože obsahuje 100 STRIPS PACK


balenie:

K dispozícii sú dva rôzne balenia: fľaša a plastová škatuľa. Každý má 100 prúžkov.

OEM a ODM sú k dispozícii pre 500bottles / box.


Čas doručenia:

Pre 100bottles / boxy, máme ich na sklade, môže loď do 3 pracovných dní po obdržaní platby;

Viac ako 500 nádob / krabíc s OEM / ODM potrebuje na výrobu 7-10 dní.Naša spoločnosť:

High Accuracy Glutaraldehyde Test Strips

High Accuracy Glutaraldehyde Test Strips

Hot Tags: najlepšie ph testovacie prúžky pre sliny a moč, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť