Akvarijné testovacie prúžky

PH testovací prúžok, Tester ľudského tela pH, pH testovacie prúžky výrobca / dodávateľ v Číne, ktorý ponúka Tester ľudského tela / pH vodné testovacie prúžky akvarijné testovacie prúžky
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Základné informácie
  • Model NO .: LH-3102

  • Materiál: Papierový prúžok

  • Známka: LOHAND

  • Pôvod: Čína

  • Mierka: 0,5

  • Funkcia: 2 farby

  • Prepravný balík: Kartón


Popis produktu
1) Čo je pH?
pH je krátke pre potenciál vodíka. Meria kyslosť tekutiny na stupnici od 0 do 14, pričom 0 je najviac kyslé. Neutrálne pH bude ležať priamo v strede s pH 7, zatiaľ čo akékoľvek hodnoty pH nad 7 sú známe ako zásadité alebo zásadité.
Voda je najbežnejšou tekutinou v ľudskom tele, ktorá tvorí 70% väčšej telesnej hmotnosti. Hodnoty pH vo Vašom tele sú merané pomerom kladne nabitých iónov (ióny kyselín) a záporne nabitých iónov (alkalické ióny). Vaše telo je navrhnuté tak, aby kontinuálne vyvážilo úrovne pH, aby všetky systémy, ktoré riadia vaše telo, fungovali správne. Keď sa hodnoty pH nechajú prejsť do rovnováhy, tieto systémy môžu prestať fungovať.

2) Použitie pH testovacích prúžkov na udržanie optimálneho zdravia
Lekári a odborníci na výživu veria, že pH nerovnováha v tele môže byť príčinou mnohých chorôb, ktoré sú morovej spoločnosti. Veria, že udržanie správnej hodnoty pH v tele môže pomôcť udržať nás zdravý a žiť dlhšie.
S príliš vysokou alebo príliš kyslou úrovňou pH v tele môže oslabiť celé telo vrátane imunitného systému. Normálne telesné funkcie, ktoré sa používajú na odvrátenie smrteľných chorôb, môžu byť oslabené alebo úplne eliminované, keď je pH vášho tela mimo rovnováhy. Keď sa nadmerné kyseliny spotrebujú, musia byť neutralizované prirodzenými zásobami tela.

3) Poškodenie spôsobené nevyváženosťou pH
Ak trpíte na pH nevyváženosť, vaše hodnoty pH budú príliš vysoké, pretože vaše alkalické rezervy boli vo vašom tele vyčerpané. Keď k tomu dôjde, vaše telo bude oceľové základné živiny z vašich kostí a ďalších orgánov, aby pomohli neutralizovať kyseliny, ktoré konzumujete, aby ste ich odstránili z vášho tela.

4) pH testovacie prúžky

Ak chcete zistiť, či máte pH nerovnováhu, môžete použiť pH testovacie prúžky na meranie úrovne pH vašich telesných tekutín. Pomocou testovacích prúžkov pH môžete testovať svoje pH z pohodlia a súkromia vášho domova.


A) Test moču:
Testovanie moču je jedným z najlepších spôsobov, ako môžete merať, ako dobre vaše telo eliminuje kyseliny a asimilovať minerály, ako je vápnik, draslík, horčík a sodík. Tieto minerály sa používajú ako pufre vo vašom tele a môžu pomôcť udržať rovnováhu pH, aj keď sa vo vašom tele zavádza vysoká úroveň kyslosti.
Vaše pH moču sa bude pohybovať medzi 6,0-6,5 ráno až 6,5-7 neskôr počas dňa. Testovanie moču testovacími prúžkami vám pomôže určiť, či je vaše telo schopné správne vyvážiť pH, ak potrebujete pomoc.
Odporúča sa, aby ste si svoju pH testovali jednu hodinu pred jedlom alebo dve hodiny po jedle. To vám dá najpresvedčivejšie výsledky, pretože pH môže po jedle dramaticky kolísať. Testovanie moču trvá len minútu a môže presvedčivo určiť, či máte vo Vašom tele nerovnováhu pH.

Ak sú hodnoty pH vo Vašom moči pravidelne pod 6,5, môže byť dobrým indikátorom, že vaše telo je ohromené kyselinou a vstupuje do stavu autotoxikácie. Je dôležité, aby ste vyhľadali lekársku pomoc, ak sa ocitnete v tomto stave.


B) Test slin:
Testovanie hladín pH vo vašich slinách môže mať dlhú cestu pri určovaní úrovne aktivity určitých enzýmov v tele, ako sú napríklad tráviace enzýmy. Tieto tráviace enzýmy vznikajú hlavne v žalúdku, pankrease a pečeni.
Sliny tiež využívajú minerály na tlmenie hladín pH, hoci sa zvyčajne používajú oveľa menej ako v moči. Ak vaše sliny majú hodnoty pH pod 6,5, je pravdepodobné, že vaše telo produkuje prebytočnú kyselinu alebo je ohromené množstvom spotrebovaných kyselín.

Ak vaše sliny majú hodnoty pH nad 6,8 pravidelne, vaše telo môže prejavovať príznaky ako plyn, zápcha a dokonca aj produkcia kvasiniek, plesní a iných húb. Ako ste možno uhádli, nie je to dobré pre vaše telo. Je dôležité monitorovať hodnoty pH, aby ste zabezpečili, že vaše telo bude správne fungovať, aby si udržalo svoje zdravie.Hot Tags: akváriu testovacie prúžky, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť