Súpravy na testovanie vody

Funkcia: 1. Jednoduché a ľahké - používatelia môžu pomocou vizuálnej kolorimetrie alebo titrimetrickej metódy absolvovať test nezávisle bez špecializovaného školenia. 2. Rýchly a efektívny - stačí niekoľko minút na dokončenie analýzy jednej vzorky vody. Na testovanie nie sú potrebné žiadne ďalšie nástroje. 3. Presné a spoľahlivé - testovacia metóda vychádza z medzinárodného štandardu, výsledok možno uznať na celom svete. 4. Inteligentné a prenosné - malé rozmery, nízka hmotnosť.Šírne sa používa v potravinách, nápojoch, vedeckých, poľnohospodárskych, environmentálnych, monitorovacích a všetkých ostatných súvisiacich oblastiach.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

water test kits


súpravy na testovanie vody

Meno Produktu

Model č.

Rozsah merania

Testovacia metóda

Počet testov

Skladovateľnosť

Súprava na testovanie voľného chlóru

LH 2002

0,05 - 1 mg / l

Metóda DPD

50 / box

2 rok

súpravy na testovanie vody

Ako používať kolorimetrickú tabuľku
1. Vzorkovanie
Skúmavku naplňte testovacou kvapalinou na určitú hladinu uvedenú v pokynoch;
2 Pridáva sa činidlo
Pridajte jedno balenie činidla (alebo dvoch rôznych reagencií podľa pokynov), potom zatvorte veko a nakloňte skúmavku, aby sa činidlo úplne rozpustilo.
3. Porovnajte tekutú farbu s kolorimetrickou tabuľkou
A. Kolorimetrickú tabuľku umiestnite na plocho pod primeraným svetlom
B. Rúrku umiestnite vertikálne nad kolorimetrickú tabuľku
C. Porovnajte farbu testovanej kvapaliny s farbou na kolorimetrickom diagrame, nájdite rovnakú farbu a získajte koncentráciu.

súpravy na testovanie vody

Poznámky krýchla detekcia kvality vody:

1. Tekutina, ktorá sa má testovať, je bezfarebná alebo ľahká a zafarbená kvapalina musí byť odfarbená, aby sa detegovala (môže sa adsorbovať aktívnym uhlím). Tekutina, ktorá sa má testovať, by sa mala nechať určitý čas, aby sa pri testovaní zohrala jasná časť.

PH kvapaliny, ktorá sa má zmerať, by malo byť v rámci stanovenej hodnoty a tie, ktoré presahujú tento rozsah, by sa mali vopred upraviť.

3. Kolorimetria sa musí vyplniť v stanovenom čase a výsledok detekcie po stanovenom čase je neplatný.

4. Koncentrácia testovaného roztoku by sa mala riediť a testovať po prekročení rozsahu testovacieho papiera. Na riedenie sa môže použiť zriedená voda a čistená voda.

5. Keď vyberáte testovací prúžok, nedotýkajte sa prstami reakčnej oblasti na prednom konci prúžku, aby nedošlo k kontaminácii testovacieho prúžku a neovplyvnilo by to detekciu.

6. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Po odstránení potrebného testovacieho papiera uzavrite viečko fľaše včas, aby ste zabránili oxidácii testovacieho papiera, keď je vystavený vzduchu na dlhú dobu.
Hot Tags: vodné testovacie súpravy, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť