Bazén Vodný test Kit

5 v 1 súpravy na testovanie kvality vody v bazéne z Hangzhou Lohand Biological Technology Co ., Ltd .s Ph, amoniak, dusitan, sulfid, rozpustený kyslík .
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Swimming pool water test kit

Bazén vodný test kit

Názov produktu

Číslo modelu

Skúšobná položka

nie. skúšok

Trvanlivosť

súprava na testovanie vody z rybníka

Aquiculture set (Akvikultúrna súprava)

LH2037 ( LH2037 )

Ph, amoniak, dusitan, sulfid, do

50/škatuľa

1 rok

Bazén vodný test kit

DO: Nasýtenie kyslíkom (symbol SO2) je relatívna miera koncentrácie kyslíka, ktorá sa rozpustí alebo nesie v danom médiu ako podiel maximálnej koncentrácie, ktorá sa môže v tomto médiu rozpustiť. To môže byť meraná s rozpusteným kyslíkom sondy, ako je kyslíkový senzor alebo optode v kvapalných médiách, zvyčajne voda. Štandardná jednotka nasýtenia kyslíkom je percent (%).

Bazén vodný test kit

PH: pH je miera kyslosti alebo zásaditosti.

Index koncentrácie vodíkových iónov ((koncentrácia vodíkových iónov)) sa vzťahuje na pomer celkového počtu vodíkových iónov k množstvu celkových látok v roztoku. To je obyčajne označovaná ako "pH", nie "pH". Na stanovenie indexu aktivity vodíkových iónov možno kvalitatívnu metódu stanoviť pomocou indikátora pH a skúšobného papiera pH, zatiaľ čo kvantitatívne meranie pH sa musí merať pH metrom.

Bazén vodný test kit

Dusitanový ión, ktorý má chemický vzorec NO−2, je symetrický anión s rovnakou dĺžkou N-O dlhopisov. Po protónine sa vyrába nestabilná slabá kyselina dusná kyselina. Dusitan môže byť oxidovaný alebo znížený, s produktom trochu závislý na oxidačné / redukčné činidlo a jeho pevnosť. Dusitanión je ambidentate ligand, a je známe, že puto do kovových centier v najmenej piatich rôznymi spôsobmi. Dusitan je tiež dôležitý v biochémii ako zdroj silného vazodilatačného oxidu dusnatého. V organickej chémii je skupina NO−2 prítomná v esteroch kyseliny dusnej a nitrozlúčeninách. Dusitan (väčšinou dusitan sodný) sa používa aj v potravinárskom priemysle na vytvrdzovanie mäsa. Dusičnan je polyatárny ión s molekulárnym vzorcom NO−3 a molekulovou hmotnosťou 62,0049 u. Organické zlúčeniny, ktoré obsahujú ester dusičnanov ako funkčnú skupinu (RONO2), sa tiež nazývajú dusičnany.

Bazén vodný test kit

Sulfid (britská angličtina tiež sulfid) je anorganický anión síry s chemickým vzorcom S2− alebo zlúčeninou obsahujúcou jeden alebo viac S2− iónov. Roztoky sulfidových solí sú žieravé. Sulfid sa vzťahuje aj na chemické zlúčeniny veľkých čeľadí anorganických a organických zlúčenín, napr. Sírovodík (H2S) a bisulfid (SH−) sú konjugované kyseliny sulfidu.

Bazén vodný test kit

Amoniakový dusík znamená dusík prítomný vo forme voľného amoniaku (NH3) a iónov amónneho (NH4) vo vode. Obsah dusíka v živočíšnych organických zlúčeninách je vo všeobecnosti vyšší ako obsah rastlinných organických zlúčenín. Organická hmota obsahujúca dusík v ľudských a živočíšnych výkaloch je zároveň veľmi nestabilná a ľahko sa rozloží na amoniak. Preto, keď sa zvyšuje obsah amoniakového dusíka vo vode, vzťahuje sa na nitrid vo forme amoniaku alebo iónov amónneho.


MARKETINGOVÉ INVESTÍCIE

Od svojho založenia, Hangzhou Luheng Biotechnology Co, Ltd sa snaží vybudovať prvú značku v čínskej oblasti testovania kvality vody, a túži prispieť k čínskej ochrany životného prostredia príčinu. Sledujeme najmodernejšie technológie, najlepšie popredajné služby a politiku najrovnocennejšej spolupráce a reciprocity. Pre družstevných obchodníkov zavedieme primeraný systém predaja cien na zabezpečenie zisku; zodpovedný za všetky popredajné práce na produktoch, aby ste ušetrili váš drahocenný čas; prostredníctvom technickej inovácie excelentnosti, aby sa zabezpečilo, že kvalita našich výrobkov je dlhodobými produktmi na trhu. Úprimne pozývame zainteresovaných partnerov zo všetkých odvetví, aby sa k nám pripojili a spoločne vytvorili svetlú budúcnosť.

Bazén vodný test kit

PROCES SPOLUPRÁCE

1, telefón, sieť, konzultácie na mieste, ústne alebo textové získavanie informácií o spoločnosti a produktoch;

2, získať informácie o produkte e-mailom alebo e-mailom získať prehľad o spoločnosti a informácie o produkte;

3, vyplňte registračný formulár spolupráce, aby ste pochopili politiku spolupráce v oblasti výrobkov;

4, spoločnosť kontroluje a hodnotí spoluprácu kredity;

5, hĺbková diskusia o podrobnostiach spolupráce;

6, Dosiahnuť zámery spolupráce;

7, podpísať dohodu o spolupráci;

8, platba;
9, Dodávka / inšpekcia

Bazén vodný test kit

ADD: Zhejiang Hangzhou Jianggan 4F, Bldg 7, č.63, Jiuhuan Rd, Jiubao Mesto, Jianggan Dist
Tel: +86-571-85050999
MOBILNÝ TELEFÓN: +8613123950066

WeChat:13123950066

E-mail: info@lohand.net

Bazén vodný test kit

Aplikácie

chemické inžinierstvo

čistiarňa odpadových vôd

stanica na monitorovanie kvality vody

Metalurgia

Forge

textilný a tlačiarenský a farbívný priemysel

farmaceutický priemysel

vodné práce

Poľnohospodárstvo

čistiarne vody

Laboratórne


Hot Tags: bazén vodné test kit, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť