Súprava na dezinfekciu vody chlóru

Funkcia: 1. Jednoduchá a ľahká - pomocou vizuálnej kolorimetrie alebo titračnej metódy môžu používatelia absolvovať test nezávisle bez špecializovaného školenia. 2. Rýchly a efektívny - stačí niekoľko minút na dokončenie analýzy jednej vzorky vody. Na testovanie nie sú potrebné žiadne ďalšie nástroje. 3. Presné a spoľahlivé - skúšobná metóda vychádza z medzinárodnej normy, výsledok možno uznať na celom svete. 4. Inteligentné a prenosné - malé rozmery, nízka hmotnosť.Šírne sa používa v potravinách, nápojoch, vedeckých, poľnohospodárskych, environmentálnych, monitorovacích a všetkých ostatných súvisiacich oblastiach.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

testovacia súprava na dezinfekciu vody chlóru

disinfection water chlorine test kit

testovacia súprava na dezinfekciu vody chlóru

Meno Produktu

Model č.

Rozsah merania

Testovacia metóda

Počet testov

Skladovateľnosť

Súprava na testovanie voľného chlóru

LH2002

0,05 - 1 mg / l

Metóda DPD

50 / krabica

2 roky


testovacia súprava na dezinfekciu vody chlóru
Produkty anti-COVID-19 v predaji

Najpredávanejšie produkty počas celosvetových ohnísk COVID-19.

Najmä pre zdravotnícke zariadenia.

testovacia súprava na dezinfekciu vody chlóru

Na základe informácií od WHO vírus, ktorý spôsobuje COVID-19, prežije 2 hodiny až 9 dní v podzemnej vode alebo kontaminovanej pitnej vode. Čistenie odpadovej vody by mohlo byť možné skrátiť cestu prenosu vírusu COVID-19. Preto odpadová voda obsahuje zvyškový chlór z dezinfekčného procesu. Prieskum ukazuje, že vírus bol inaktivovaný a bezpečnosť podzemných a pitných vôd by sa mohla zabezpečiť, keď sa rozsah zvyškového chlóru z odpadových vôd testuje na 6,5 ​​- 10 mg / l.


Keďže v Číne je ohnisko v súčasnosti pod kontrolou, má Lohand v tomto časovom období kapacitu na uspokojenie všetkých požiadaviek na analyzátory zvyškového chlóru. Lohand dúfa, že bude spolupracovať s medzinárodným spoločenstvom pri riešení problému novej pandémie pneumónie.

Pretože obalené vírusy sú obklopené membránou lipidových hostiteľských buniek, ktorá nie je robustná, vírus COVID-19 bude pravdepodobne citlivejší na dezinfekciu chlórom a inými oxidačnými procesmi ako mnoho iných vírusov, ako sú coxsackievírusy, ktoré majú proteínový obal. Na účinnú centralizovanú dezinfekciu by mala zostať zvyšková koncentrácia voľného chlóru ≥0,5 mg / l po najmenej 30 minútach kontaktu pri pH&<8,0. zvyškový="" obsah="" chlóru="" by="" sa="" mal="" udržiavať="" v="" celom="" distribučnom="">


Toalety a zaobchádzanie s trusmi

Ak sa používa posteľná doska, po odstránení exkréty z nej sa musí posteľná bielizeň vyčistiť neutrálnym čistiacim prostriedkom a vodou, dezinfikovať 0,5% roztokom chlóru a potom opláchnuť čistou vodou; oplachovacia voda by sa mala likvidovať do odtoku alebo do toalety alebo do latríny. Medzi ďalšie účinné dezinfekčné prostriedky patria komerčne dostupné kvartérne amóniové zlúčeniny, ako je cetylpyridíniumchlorid, používané podľa pokynov výrobcu, a kyselina peroctová alebo kyselina peroxyoctová v koncentráciách 500 - 2 000 mg / l.


testovacia súprava na dezinfekciu vody chlóru

MARKETINGOVÉ INVESTÍCIE

Od svojho založenia sa spoločnosť Hangzhou Luheng Biotechnology Co., Ltd. zameriava na vybudovanie prvej značky v oblasti testovania kvality vody v Číne' jej cieľom je prispieť k ochrane životného prostredia v Číne'. Sledujeme najvyspelejšie technológie, najlepšie popredajné služby a najrovnejšiu politiku spolupráce a reciprocity. Pre spolupracujúcich obchodníkov vytvoríme primeraný systém predaja cien, aby sme zabezpečili zisk; zodpovedný za všetky práce po predaji produktov, aby ste ušetrili váš drahocenný čas; prostredníctvom technickej inovácie excelentnosti s cieľom zabezpečiť, aby kvalita našich výrobkov bola dlhodobo vedúcimi výrobkami na trhu. Úprimne pozývame zainteresovaných partnerov zo všetkých priemyselných odvetví, aby sa k nám pripojili a vytvorili spoločnú svetlú budúcnosť.

testovacia súprava na dezinfekciu vody chlóru

PROCES SPOLUPRÁCE

1 、 Telefón, sieť, konzultácie na mieste, ústne alebo textové získavanie informácií o spoločnosti a produkte;

2 、 Získajte informácie o produkte e-mailom alebo e-mailom, aby ste získali prehľad o informáciách o spoločnosti a produkte;

3 、 Vyplňte registračný formulár spolupráce, aby ste porozumeli politike spolupráce s výrobkami;

4 、 Spoločnosť kontroluje a vyhodnocuje kredity za spoluprácu;

5 、 Hĺbková diskusia o podrobnostiach spolupráce;

6 、 dosiahnutie zámerov spolupráce;

7 、 podpis dohody o spolupráci;

8, platba;
9 、 Dodávka / kontrola


testovacia súprava na dezinfekciu vody chlóru

1. Ako dlho môžeme dostať odpoveď po odoslaní otázky?

Odpoveď: Sme online kedykoľvek, môžete nás kontaktovať a informovať nás do 24 hodín.

2. Aká je dodacia lehota na objednanie produktov?

Odpoveď: zvyčajne, ak je to malá objednávka, 2-3 dni po obdržaní platby, ak je veľká objednávka, po zaplatení je potrebné 10 až 20 dní, záleží to od vášho množstva.

3.Aké služby môžeme získať od vašej spoločnosti?

Odpoveď: Špičkové výrobky (zvláštny dizajn, prísna kontrola kvality); Priamy predaj v továrni (priaznivá a konkurencieschopná cena); Vynikajúce služby (dodanie tovaru včas; jednoročná záruka; poštové a pozáručné služby); Odborné obchodné konzultácie.

4.Čo je MOQ?

Odpoveď: Zvyčajne nevytvárame MOQ, pretože chceme obchodovať s akýmkoľvek typom podnikania, vrátane maloobchodníkov a veľkoobchodov.

5.Ako môžem získať vzorku? Aký je výberový poplatok? Je to vratné?

Odpoveď: Potvrďte, prosím, s nami model, ktorý si kúpite, a uhradili ste vzorový poplatok. Po testovaní a kvalifikácii vzorky vám tento vzorový poplatok vrátime, keď zadáte hromadnú objednávku. Vzorku môžeme odoslať do 2 pracovných dní od prijatia platby.


Hot Tags: súprava na dezinfekciu vody chlóru, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like