Aquiculture Water Test Kit pre amoniak dusík

Aquiculture Water Test Kit môže vyskúšať tieto položky: pH, amoniak, dusitan, sulfid, rozpustený kyslík, každý z nich s 50 testami.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

akvikultúrna súprava na testovanie vody pre amoniakový dusík

aquiculture water test kit for Ammonia nitrogen

akvikultúrna súprava na testovanie vody pre amoniakový dusík

Názov produktu

Číslo modelu

Skúšobná položka

nie. skúšok

Trvanlivosť

súprava na testovanie vody z rybníka

Aquiculture set (Akvikultúrna súprava)

LH2037 ( LH2037 )

Ph, amoniak, dusitan, sulfid, do

50/škatuľa

1 rok

akvikultúrna súprava na testovanie vody pre amoniakový dusík

Amoniakdu dusík, normálna kvalita vody akvakultúrnej vody je nižšia ako 0,2 mg / l. Amoniak dusík je hlavne kvôli biologickému dýchaniu a dusíka organické látky (ako je návnada, výkaly vodných živočíchov, nadmerné hnojenie, planktónové mŕtvoly, atď) pod pôsobením mikroorganizmov. Produkt. Molekulárny amoniak je relatívne toxický, zatiaľ čo ióniumamóniká nie je toxický. Pomer medzi týmito dvoma závisí od hodnoty pH a teploty vody. Pri vysokých pH a vysokých teplotných podmienkach je pomer molekulárneho amoniaku vyšší.

Príznaky spôsobené otravou amoniakom v rybách a krevetách sú rôzne. Ak akútna otrava môže spôsobiť dýchavičnosť, plávajúce hlavu rybník, a zomrie rýchlo; pri chronickej otrave sa môžu vyskytnúť nasledujúce abnormálne javy:

Môže zasahovať do systému regulácie osmotického tlaku rýb a kreviet.

Je ľahké zničiť sliznicu rýb a žiabrov z kreviet.

Zníži sa tým prenosná kapacita krvných bielkovín kyslíkom, čo sa prejavuje ako anorexia, bokom, pomalé plávanie a vo vážnych prípadoch bazény a plávajúce hlavy.


Hot Tags: aquiculture voda test kit pre amoniak dusík, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť