Súprava na testovanie akvakultúry

Spoločnosť Hangzhou Lohand Biological Technology Co., Ltd. bola založená v roku 2008 a je spoločnosťou, ktorá navrhuje, vyvíja, vyrába a predáva rýchle testovacie prúžky, reagencie a prístroje na presné testovanie kvality vody. Nachádza sa vo vedeckom a technologickom parku Jianggan a spolieha sa na vedecký a technologický park Univerzity Zhejiang a vedecký a technologický park West Lake, ktorý sa zameriava na technologické inovácie, získal množstvo patentov a vyrába, poskytuje zákazníkom profesionálne, rýchle, cenovo dostupné a jednoduché testovanie produktov a služieb na vytvorenie novej histórie monitorovania kvality vody.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Aquaculture set test kit funkcie:
1. Jednoduché a ľahké - používatelia môžu pomocou vizuálnej kolorimetrie alebo titračnej metódy absolvovať test nezávisle bez špecializovaného školenia.
2. Rýchly a efektívny - stačí niekoľko minút na dokončenie analýzy jednej vzorky vody. Na testovanie nie sú potrebné žiadne ďalšie nástroje.
3. Presné a spoľahlivé - skúšobná metóda vychádza z medzinárodnej normy, výsledok možno uznať na celom svete.
4. Inteligentné a prenosné - malé rozmery, nízka hmotnosť. Široko používané v potravinách, nápojoch, vedeckých, poľnohospodárskych, environmentálnych, monitorovacích a všetkých ostatných súvisiacich oblastiach.

Ako používať kolorimetrickú tabuľku
1.Sampling
Skúmavku naplňte testovacou kvapalinou na určitú hladinu uvedenú v pokynoch;
2 Pridanie činidla
Pridajte jedno balenie činidla (alebo dvoch rôznych reagencií podľa pokynov), potom zatvorte veko a vyklopte skúmavku, aby sa činidlo úplne rozpustilo.
3. Porovnajte tekutú farbu s kolorimetrickou tabuľkou
A. Kolorimetrickú tabuľku umiestnite na plocho pod primeraným svetlom
B. Rúrku umiestnite vertikálne nad kolorimetrickú tabuľku
C. Porovnajte farbu testovanej kvapaliny s farbou na kolorimetrickom diagrame, nájdite rovnakú farbu a získajte koncentráciu.

5 in 1 Aquaculture set test kit

Meno Produktu

Model č.

Testovaná položka

Počet testov

Skladovateľnosť

súprava na analýzu vody

LH2037

pH, amoniak, dusitan, sulfid, robiť

50 / krabica

1 rok


PH: pH je miera kyslosti alebo zásaditosti.

Index koncentrácie iónov vodíka ((koncentrácia iónov vodíka)) sa vzťahuje na pomer celkového počtu iónov vodíka k množstvu celkových látok v roztoku. Bežne sa označuje ako „pH“, nie „pH“. Na stanovenie indexu aktivity vodíkových iónov sa kvalitatívna metóda môže určiť pomocou indikátora pH a testovacieho papiera na meranie pH, zatiaľ čo kvantitatívne meranie pH sa musí merať pH metrom.

DO: Nasýtenie kyslíkom (symbol S02) je relatívna miera koncentrácie kyslíka, ktorý je rozpustený alebo nesený v danom médiu, ako podiel maximálnej koncentrácie, ktorá môže byť v tomto médiu rozpustená. Môže sa merať sondou s rozpusteným kyslíkom, ako je napríklad kyslíkový senzor alebo optóda v kvapalnom médiu, obvykle vo vode. Štandardnou jednotkou saturácie kyslíkom je percento (%).

Dusitanový ión, ktorý má chemický vzorec NO − 2, je symetrický anión s rovnakými dĺžkami väzieb N – O. Po protonácii sa vytvorí nestabilná slabá kyselina dusitá. Dusitan môže byť oxidovaný alebo redukovaný, pričom produkt je trochu závislý od oxidačného / redukčného činidla a jeho sily. Dusitanový ión je ambidentátnym ligandom a je známe, že sa viaže na kovové centrá najmenej piatimi rôznymi spôsobmi. Dusitan je tiež dôležitý v biochémii ako zdroj silného vazodilatačného oxidu dusnatého. V organickej chémii je skupina NO-2 prítomná v esteroch kyseliny dusnej a nitrozlúčeninách. Dusitan (väčšinou dusitan sodný) sa tiež používa v potravinárskom priemysle na konzervovanie mäsa. Dusičnan je polyatomový ión s molekulovým vzorcom NO − 3 a molekulovou hmotnosťou 62,0049 u. Organické zlúčeniny, ktoré obsahujú nitrátový ester ako funkčnú skupinu (RONO2), sa tiež nazývajú dusičnany.

Sulfid (britská angličtina tiež sulfid) je anorganický anión síry s chemickým vzorcom S2- alebo zlúčenina obsahujúca jeden alebo viac iónov S2-. Roztoky sulfidových solí sú žieravé. Sulfid sa tiež vzťahuje na chemické zlúčeniny, veľké skupiny anorganických a organických zlúčenín, napríklad sulfid olovnatý a dimetylsulfid. Sírovodík (H2S) a bisulfid (SH-) sú konjugované kyseliny sulfidu.

Amoniakový dusík znamená dusík prítomný vo forme voľného amoniaku (NH3) a amónnych iónov (NH4) vo vode. Obsah dusíka v živočíšnych organických zlúčeninách je všeobecne vyšší ako v organických rastlinných zlúčeninách. Súčasne je organická hmota obsahujúca dusík vo výkaloch ľudí a zvierat veľmi nestabilná a ľahko sa rozloží na amoniak. Preto, keď sa zvýši obsah dusíka amoniaku vo vode, týka sa to nitridu vo forme amoniaku alebo amónnych iónov.


Hot Tags: sada na testovanie akvakultúry, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like