Niklovú testovaciu trubicu

Naša spoločnosť: Naša služba: Certifikáty: FAQ: 1.Každá záruka na tovar? 1) .Táto položka je dodávaná s 12 mesiacov Záruka výrobcu od dátumu zakúpenia zákazníka. Zvláštne okolnosti budú jasne uvedené v zozname. 2) .Ak bola vaša položka poškodená pri preprave alebo sa stala ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

1.jpg

Model

názov

Rozsah merania

LH3015

Skúmavka na nikl

0.1-0.2-0.5-1-2-5-10mg / l


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

                             2.jpg


FAQ:

1.Každá záruka na tovar?

1) .Táto položka je dodávaná s 12 mesiacov Záruka výrobcu od dátumu zakúpenia zákazníka. Zvláštne okolnosti budú jasne uvedené v zozname.

2). Ak bola vaša položka poškodená počas prepravy alebo sa v záručnej dobe vyskytla chyba, pošlite nám e-mail s obrázkami alebo videom na zobrazenie problému.

3) .Prosím skontrolujte všetko opatrne po obdržaní balíka, akákoľvek škoda okrem DOA (Dead-On-Arrival) by sa nevzťahovala, ak je to vaša chyba.

4). Náhradné produkty majú rovnakú záruku ako vrátené výrobky.

2.Čo je platobná metóda?

Západná únia, TT, Moneygram, Paypal, L / C, D / A, D / P atď.

3. Mohli by ste ponúknuť intaláciu alebo prechádzku zámoria?

Áno, ponúkame službu pre komplexný stroj zodpovedný.

4.Čo je záruka na zariadenie?

Jeden rok. Môžeme vám poskytnúť celoživotnú technickú podporu.

5.Naša politika: V rámci záručnej lehoty, Ak sa vyskytne akýkoľvek problém s kvalitou, pošlite nám fotografie, aby sme vám ukázali problém.A potom sa rozhodneme poslať vám diely alebo nám poslať prístroj späť na opravu alebo výmenu. Prosím, najprv nás kontaktujte, namiesto toho, aby nám to priamo zaslali. Potrebujete zaplatiť iba dvojnásobnú nákladnú dopravu.

Nesprávne používanie prístroja a poškodenie spôsobené človekom nie je zahrnuté v záruke. Záruka sa zameriava iba na problém spôsobený kvalitou výrobku.


Hot Tags: nikel skúmavka, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like