Čo je digitálny Refraktometer?

- May 03, 2018-

Refraktometerje nástroj, ktorý využíva svetlo na meranie koncentrácie kvapaliny a sa používa na určenie indexu lomu, birefringence a ľahkosť. Index lomu je jedným z dôležitých fyzikálnych konštánt látok. Mnoho čisté látky majú určitú hodnotu indexu lomu. Ak látka obsahuje nečistoty, index lomu zmení a odchýlky sa vyskytujú. Viac nečistôt, tým väčšia odchýlka.

Refraktometer(RA-620/RA-600) je kvapalné refraktometra určený pre jednoduchú obsluhu a úsporu miesta. Celkom vysokopresné RA-620 a široké RA-600 modelov sú k dispozícii. RA-620 dosahuje najvyššiu úroveň presnosti vo svete s presnosťou na ±0.00002. RA-600 má široký merania rozsah 1,3200-1.7000. Vzhľad je polovica, že predchádzajúci model (RA-520N/RA-500N), a podlahová plocha je veľkosť papiera A4. 20W spotreby energie je polovica predchádzajúceho modelu.

Pokiaľ ide o funkcie, použitie farba tekutého kryštálu zobrazuje a dotykové panely, USB a LAN ako štandardné rozhrania, obsluhujú rôzne zariadenia expanzie. Japonska Kjóto Electron priemysel Co., Ltd. (KEM) je japonská iba národné normy schválené indexu lomu štandardná kvapalina výrobcu. Elektromer digitálny indexu lomu (RA-620/RA-600) môže byť preverený použijúc index lomu štandard, dáva používateľom high-presnosť, vysokou spoľahlivosťou analýzy výsledkov.

Spoločnosť sa špecializuje na výrobu a predaj všetkých druhov zdigitálne refraktometre. Vítame zákazníkov, ktorí majú potreby prísť na konzultáciu a nákup. Sme vám poskytne profesionálne služby a kvalitné produkty.

E-mail:info@yingaolab.com

http://www.lohandbio.com/