Aké sú typy PH elektród?

- Apr 23, 2018-

V súčasnosti existujú tri hlavné typy elektród pH : kvapalné elektródy , gélové elektródy a tuhé elektródy.

Tekutá pH elektróda

Tekutá elektróda: Séria InPro2000 je typ plnenej tekutej elektródy. Tento typ elektródy je najklasickejšou, najkvalitnejšou a najuniverzálnejšou elektródou v histórii elektród pH. Je vhodný na meranie v rôznych priemyselných procesoch.

PH elektróda gélu

Gélová elektróda je modernizovaná verzia kvapalnej elektródy, ako napríklad séria InPro3250. Táto elektróda má nízku údržbu a je vhodná pre meranie on-line v náročných aplikáciách. Môže sa podrobiť viacerým CIP (in-situ čisteniu) a SIP (paru Po dezinfekcii môže byť ešte dlho používaný.

Elektróda s pevným pH

Tuhé elektródy, ako sú napríklad série InPro4260, elektródy série DXK, InPro4010, InPro4501 a InPro4550, sa tieto typy elektród častejšie používajú v chemickom priemysle. Používajú nový typ referenčného elektrolytu pevného polyméru a majú dlhú životnosť dokonca aj v najhoršom prípade, keď sa vykonáva presné meranie pH. Priemyselné prostredie môže tiež udržiavať dobrý výkon.

Spoločnosť sa špecializuje na výrobu a predaj rôznych druhov PH elektród . Vitajte zákazníci, ktorí musia prísť na konzultáciu a nákup. Poskytneme produkty a služby najvyššej kvality.

http://www.lohandbio.com

E-mail: info@yingaolab.com