PH meter nákup bodov

- Mar 08, 2018-

Ako si vybraťpH-meter| Kyslosť meter? Treba poznamenať, päť bodov.

Keď sme sa rozhodnúťkyslosť meter, musíme najprv zvážiť aplikáciu, vybertepero pH meter, prenosné kyslosť meter, merače pH meteralebopriemyselné pH meter, nasleduje presnosť merania potreby, zvoliť presnosť ich vlastné použitie. -200A-typpH-meterje široko používaný v priemysle, elektrickej energie, poľnohospodárstvo, lieky, potraviny, výskumu a ochrany životného prostredia a iných oblastiach. Nástroj je tiež továrni potravín, pitnej vody rastlina robiť QS, HACCP certifikácia potrebné testovacie zariadenia.

Musíme zvážiť nasledovné body pri nákupe kyseliny časovač:

1. na žiadosť možno rozdeliť kategórie: pero pH meter, prenosný pH meter, laboratórne pH meter a priemyselných pH-meter. Pero pH meterpoužíva hlavne nahradiť funkciu pH test papiera, nízka presnosť, jednoduché použitie funkcie.

PrenosnépH-metersa používa hlavne pre meranie na mieste a oblasti vyžadujúce vyššiu presnosť a dokonalá funkcia.

Laboratórne pH meterje desktop vysokopresné analytického nástroja, ktorý vyžaduje vysoká presnosť a plná funkčnosť, vrátane výtlačkov a spracovanie údajov.

Priemyselné pH metreslúžia na kontinuálne meranie priemyselných procesov. Nielenže majú displej funkcie merania ale aj alarm a ovládať funkcie, rovnako ako inštalácia, Čistenie, anti-interferencie a iné problémy.

2. podľa správnosti klasifikáciepH-meternástroj: to môže byť rozdelená do 0,2 stupňa, 0,1 stupňa, 0,05 stupňa, 0,01 triedy, čím menšie číslo zadáte, tým vyššia bude presnosť.

3. na typ súčasti: možno rozdeliť do tranzistora a integrovaného obvodu mikroobvody mikropočítača, viac je aplikácia mikropočítač čipy, značne znižuje veľkosť nástroja a náklady; ale náklady na vývoj čipu je drahé

4 Klasifikácia podľa prečítať návod: môžeme rozdeliť na dva druhy ukazovateľ a digitálny displej. Ukazovateľ pH metre zriedka boli použité, ale ukazovateľ metrov môže ukázať kontinuálne zmeny v údajoch a sú preto používané v titračnú analýzu.

5. Pozrite sa na pH meter nemá žiadne náhodné funkcie, napríklad so štandardným rozhraním RS232, je veľmi dôležitá vec je, že je Automatická teplotná kompenzácia

Alebo manuál, automatickú teplotnú kompenzáciu pomocoupH-meterbyť výhodnejšie než manuálne teplotne kompenzovaný pH meter, cena medzi dvoma pochopíte ju.

Poznámky: pH meter | kyslosť meter | pH meter, tieto tri názvy sú rovnaký význam, ale rôznych miestach alebo výrobcovia hovoria rôzne.

Spoločnosť sa špecializuje na výrobu všetkých druhov zpH-meter, Vitajte na konzultovať obstarávania.

http://www.lohandbio.com

E-mail:info@yingaolab.com