PH meter meranie bodov

- Feb 26, 2018-

Pred pokračovaním, najprv kontrola integrity elektródy. Kalomelová elektróda. Pretože kompozitné elektróda je široko používaný, takto hlavne zaoberá kompozitné elektródy.

Laboratórne použitie kompozitných elektródy sú prevažne uzavreté a non-uzavretý dva úplne uzavretý, založená predovšetkým na výrobu zahraničným podnikom. Kompozitné elektródy najprv skontrolujte sklo žiarovky pre praskliny, rozbité, ak nie, spHTlmivý roztok pre dva-bod kalibrácie, umiestnenie a sklon tlačidiel môžete nastaviť zodpovedajúcu hodnotu pH, všeobecné, ktoré môžu byť použité, alebo môžete stlačiť manuál pre elektródy aktivácie. Metóda aktivácie je ponorený do 4% roztok fluorovodíka asi 3 ~ 5 s, opláchnu destilovanou vodou bol odstránený a potom namočeným v 0.1mol / L roztoku kyseliny chlorovodíkovej za niekoľko hodín, opláchne destilovanou vodou a potom kalibrovaný, t. j. s hodnotou pH Pre 6.86 (25 ℃) tlmiaci roztok pre polohovanie, upraviť si svojvoľne vybrať iný pH tlmivého roztoku svahu úpravu, ak nie je upravená, musíte nahradiť elektródy. Non-uzavretý kompozitné elektródy, ktoré sa do vonkajších referenčného roztoku že 3 mol / L roztok chloridu draselného, je potrebné skontrolovať elektródy do roztoku chloridu draselného je viac ako 1/3, ak nie, pridajte 3 mol / chloridu draselného L riešenie. Ak roztok chloridu draselného než otvor polohy, roztoku nadbytok chloridu draselného dumpingové, riešenie sa nachádza v hole nižšie a skontrolujte, či existuje vzduchových bublín v riešení, ako napríklad bubliny film elektródy, bublina úplne mimo.

V procese pomocou gumy by mala byť vyzliekli nad elektródy, otvor vystavené vonku, alebo v analýze, vytvorí podtlak, následok roztoku chloridu draselného môže nie úspešne prešiel sklo žiarovky s testom riešenie pre iónovú výmenu, aby namerané údaje nepresné. Gumy by mali byť obnovené po merania, utesnenie otvoru. Po elektródy sa opláchnu destilovanou vodou, by mala byť namočen v 3 mol / L roztok chloridu draselného majte sa žiarovka elektródy vlhké. Ak Vitajtena bolo zistené, že byť stratené, než elektródy sa používajú, by mali byť ponorený v 3 mol / L roztok chloridu draselného pár hodín, aby elektródy na dosiahnutie najlepších merania stavu. Pri používaní sa zistilo že niektorí analytici liečiť kompozitné elektródy ako sklená elektróda a namočte ju v destilovanej vode dlhší čas, ktorý nie je správne, ktoré výrazne znižuje koncentráciu roztoku chloridu draselného v Kompozitné elektródy, výsledkom elektródy reakcia nie je citlivé merania, nakoniec viesť k nepresné meranie údajov, takže kompozitné elektródy by nemôže byť ponorený v destilovanej vode po dlhú dobu.

Spoločnosť sa špecializuje na výrobu všetkých druhov zpH-meter, Vitajte na konzultovať obstarávania.

http://www.lohandbio.com

E-mail:info@lohand.net