PH meter Inštalácia a údržba

- Mar 08, 2018-

Existujú dva typypH-meterInštalácia: prietok a ponorenie.

Odpadových vôd rastliny sú všeobecne používané je ponorné inštalácie, ako napríklad čistička odpadových vôdpH-meterinštalované v zrnitosť nádrže zásuvky tank pretečeniu,pHTu je viac reprezentatívny, a prietok vody je stabilný,pH meterbude nie spôsobila veľký vplyv. Pravidelná údržba pomáha presne merať nástroja a predlžuje životnosť nástroja. Opatrnosť či špecializované kábel medzi senzorom a vysielač nie je vlhký, inak vysoká impedancia, nízke napätie signálu z elektródy sa neprenášajú do vysielača.

Ak nie je zmeraný elektródy, žlté ochranné puzdro mal klásť na, lubrikant elektródy vo vlhkom stave, čo je výhodné predĺžiť životnosť elektródy. Každý mesiac alebo tak, by sa mali čistiť elektródy najprv oplachovania nástavec soft vodným lúčom, potom ponorení elektródy v čistiace kvapaliny pre určitú dobu a potom opláchnite vodou.

Tiež by sa mali čistiť senzor držiak. Po ka dom vyčistení, použitie medzipamäte riešenie kalibrácie, zvyčajne poskytuje výrobca dve fľaše štandardného roztoku fľašu pH rovné 7, použité pri kalibrácii prístroja nula; fľaša pH rovné 4, použiť môžete kalibrovať sklon výstupný signál tohto nástroja.

Spoločnosť sa špecializuje na výrobu všetkých druhov z pH-meter, Vitajte na konzultovať obstarávania.

http://www.lohandbio.com

E-mail:info@yingaolab.com