Klasifikácia a funkcia reaktora

- Nov 27, 2019-

Bežne používané zariadenie na predúpravu vzoriek možno podľa stupňa automatizácie rozdeliť na poloautomatický reaktor a plne automatický reaktor a podľa princípu ho možno rozdeliť aj na elektrotermálny reaktor a mikrovlnný reaktor. V súčasnosti majú tieto výrobky široko rozvinuté produkty a aplikácie. Všeobecne povedané, zložky znečistenia obsiahnuté vo vzorkách životného prostredia sú zložité a väčšina zložiek znečistenia má veľmi nízky obsah a majú rôzne formy. Preto je pred analýzou a meraním často potrebné ošetrenie digesciou vzorky. Účelom je zničiť organické látky, rozpustiť pevné látky a oxidovať rôzne valenčné stavy testovaných prvkov do jediného vysoko valenčného stavu alebo ich transformovať na ľahko separovanú anorganickú zlúčeninu. Štiepené vzorky sa dajú pomerne ľahko určiť.

Tubereactor

Rozdeľuje sa na dva typy vysokej teploty a veľmi vysokej teploty. Podľa profesionálnych požiadaviek laboratória sme uviedli na trh sériu produktov, ako sú pôdny reaktor, čajový reaktor, proteínový reaktor atď., Ktoré sa široko používajú v potravinách, biologických vzorkách, čistení odpadových vôd, ochrane životného prostredia v pôde, poľnohospodárskych výrobkoch, kozmetika, kontrola chorôb a ďalšie priemyselné odvetvia. Zariadenia na trávenie a odstraňovanie kyselín na riešenie problému trávenia v mikrovlnnej rúre a odstraňovania kyselín.

Odolnosť voči kyselinám a zásadám, vysoká teplota, prispôsobená laboratóriu. Inteligentný digitálny displej s reguláciou teploty, priestorové kúrenie. Úspora energie je rýchla, teplota je jednotná a parametre, ako je teplota a čas, sa dajú voľne nastaviť. Ušetrite čas a námahu a výrazne zlepšite účinnosť detekcie.

LH-TX6