Naša história

Hangzhou Lohand Biological Co, Ltd bola založená v roku 2008 , máme silné výskumné a vývojové centrum a predajný tím, ktorý rastie veľmi rýchlo, potom v roku 2014 bola založená naša továreň Hangzhou Boiido Environmental Technology Co., Ltd., v roku 2016, naša spoločnosť prešla medzinárodnou normou ISO9001 Overovanie systému kvality.

Naša továreň

Založená v roku 2008, Hangzhou Lohand Biological Co, Ltd je profesionálna spoločnosť, ktorá vyrába a vyváža laboratórne prístroje a vybavenie. Máme vlastnú registrovanú značku „Lohand“, so silným výskumným a vývojovým strediskom, predajným tímom, zákazníckym servisom a tímom QC, ktoré rastie veľmi rýchlo a získava dobrú povesť na trhu.

Bezohľadný dôraz spoločnosti LOHAND na etické obchodné praktiky, kreativitu a neustále zlepšovanie si získal reputáciu „Kvalita najlepšia, povesť na prvom mieste“. Bola implementovaná komplexná politika kontroly kvality. Od nákupu surovín po dodávky komodít je každý proces prísne pod dohľadom. Vynaložíme všetko úsilie na dodanie vysoko kvalitných výrobkov a najlepších služieb.

Doteraz sme vyvážali naše výrobky do USA, Európy, Ázie a Afriky atď. „Jedným krokom vpred“ je cieľ a motivácia spoločnosti rozvíjať sa silným a lepším. Srdečne vítame priateľov z celého sveta, kontaktujte nás a nadviazajte priateľstvo a obchodné vzťahy.

Náš produkt

Merač kvality vody, papier na testovanie vody, súprava na testovanie vody, porovnávacia trubica, DO meter, pH meter, ORP meter, merač vodivosti, TDS meter, merač zákalu, refraktometer, priemyselný online meter atď.


Aplikácia produktu

Naše výrobky sú široko využívané pre rýchle testovanie kvality vody v systéme zásobovania vodou, spracovania potravín a nápojov, detekcie životného prostredia, projektu úpravy vody, poľnohospodárstva, čistiarní odpadových vôd, vedeckého výskumu, biotechnológie, fermentačného procesu, textilného dipdye, petrochemického priemyslu atď.Náš certifikát


CE / ISO9001 / patent


Výrobné zariadenie

Počítač Automatický baliaci stroj


Výrobný trh

Národný trh, európsky trh, juhovýchodná Ázia, Južná Afrika, Brazília atď.


Naše služby

Náš obchodný tím má viac ako 10 rokov skúseností s vývozom, odpovie do 24 hodín, 1 rok záruka po predaji.